Переваги використання мішків-сіток для овочів

Овочеві сітки з поліпропіленових ниток давно стали справжнісінькою необхідністю на різних фермерських господарствах. Вони відмінно справляються з перевантаженням, зберігаються під відкритим небом, не потребують особливих умов зберігання. Раніше для фасування і зберігання овочів і фруктів використовували ящики з класичними мішками, доводилося стикатися з різними проблемами: випадкові пориви матеріалу з подальшими втратами, труднощі перевезення і досить висока собівартість упаковки. В 21му столітті фермери і садівники можуть зберегти свої гроші і при цьому отримати відмінну упаковку для своєї продукції – мішки-сітки від «Ескалібур-Плюс».

Чому овочеві сітки нашого виробництва варто купити вже сьогодні? Вся справа в тому, що переваг у таких мішків з поліпропіленових ниток дуже багато:

• Невисока вартість. Купити мішки-сітки з поліпропіленових ниток за максимально вигідною ціною компанія «Ескалібур-Плюс» пропонує всім своїм партнерам і клієнтам. Ви прямо зараз можете зв’язатися з нами, щоб дізнатися актуальні ціни на таку продукцію.

• Екологічність. Екологічна безпека мішків-сіток з поліпропілену полягає в тому, що ми працюємо тільки з високотехнологічною безпечною сировиною без неприємного запаху і токсичних домішок. Наша продукція сертифікована для роботи з харчовими продуктами, а також підлягає вторинній переробці.

• Вентиляція. Продукція в мішках сітках з поліпропілену відмінно вентилюється, тому розвиток хвороботворних бактерій і прілості всередині такої упаковки неможливо. З цієї ж причини овочі і фрукти можна зберігати в таких мішках сітках під відкритим небом навіть у дощову погоду без укриття. Потім залишиться просто ненадовго залишити їх в сухому місці до повного висихання.

• Універсальність і зносостійкість. Мішки сітки підходять не тільки для овочів і фруктів, в них також можна зберігати і перевозити дитячі іграшки, дрова, будівельні відходи і не тільки. Вони не бояться фізичних впливів, включаючи поштовхи, удари і розтягнення. Сітка тільки виглядає тонкою і слабкою, насправді вона дуже міцна і використовувати її можна неодноразово.

• Пластичність. М’які різнокольорові сітки з поліпропілену відмінно виглядають на ринку, дозволяють вигідно розглянути товар з усіх ракурсів. Це тонке гнучке і неймовірно пластичне полотно впорається практично з будь-яким навантаженням.

Чому саме наші мішки-сітки для овочів і фруктів?

Компанія «Ескалібур-Плюс» на ринку пакувальної продукції з 2007 року, за цей час наша продукція стала тільки надійніше, якісніше і більш досконалий для наших клієнтів. Ми уважно стежимо за актуальними тенденціями в цій галузі, щоб незмінно створювати гідний продукт. Мішки-сітки для овочів нашого виробництва стануть вірними помічниками вашого бізнесу, так як не приведуть до надмірних витрат на упаковку і не підведуть при активній експлуатації.

Зв’язавшись з нашими консультантами, ви завжди можете отримати більш докладні рекомендації по підбору і вартості нашої продукції для упаковки ваших товарів. Ми надаємо великий асортимент сучасних і ефективних пакувальних рішень в доступному ціновому діапазоні: сітка-рукав зі спіненого поліетилену, поліпропіленові мішки і біг-беги. З питань співпраці напишіть нам або скористайтеся контактним номером телефону. Гарантуємо якість кожного нашого виробу і з задоволенням виготовимо для вас надійні мішки-сітки для овочів за індивідуальними параметрами.