Переваги пакувальної сітки перед паперовими і картонними аналогами

Упакувати фрукти, скло, порцелянові товари та інші крихкі вироби можна без особливих зусиль і труднощів, якщо використовувати для таких цілей сітку-рукав зі спіненого поліетилену виробництва «Ескалібур-Плюс». Однак на сучасному ринку є таке різноманіття пакувальних рішень, що мимоволі виникає питання: чому варто купити саме сітку-рукав зі спіненого поліетилену? Ви точно зможете самі зробити правильний вибір, ми ж пропонуємо вам тільки реальні факти.

Сітка-рукав – переваги перед конкурентами

За ціною і популярністю основну конкуренцію пакувальній сітці зі спіненого поліетилену становлять картон і папір, фрукти також часто упаковують в деревну тирсу, але саме паперова продукція більше затребувана серед споживачів. Почнемо з того, що для упаковки фруктів в папір потрібна досить велика кількість матеріалу, при відносно мінімальному використанні пакувальної сітки. А це означає, що витрати на упаковку зростуть, буде потрібно більше часу на облаштування самої упаковки, яка захопить пристойний обсяг в вантажному відділенні.

Насправді переваги сітки-рукав на цьому точно не закінчуються:

Еластичність. Пакувальна сітка зі спіненого поліетилену відмінно розтягується на всі боки, легко піддається необхідному розтягуванню, але завжди прагне прийняти початкову форму. Вона буквально стає другою шкірою для товару, але не стискає його і відмінно тримає форму, захищає від відколів, ударів і поштовхів за рахунок амортизаційних властивостей. Папір і картон мають зовсім іншу структуру і теж можуть забезпечити товар захистом, але за рахунок зовсім інших параметрів, за якими знову виграє пакувальна сітка. За еластичність, гнучкість та пластичність сітці від «Ескалібур-Плюс» однозначно немає рівних.

Безпека. Про екологічність і органічне походження паперової упаковки твердять з усіх боків, але в дійсності для турботи про екологію та навколишнє середовище теж цілком підійде і пакувальна сітка зі спіненого поліетилену. Вона не шкодить природі, тому що не витрачає цінні ресурси деревини. Щоб виключити забруднення планети такою упаковкою, досить просто відправити її на переробку після завершення терміну експлуатації. Спінений поліетилен не має запаху, смаку, не залишає на поверхні продуктів ніяких дрібних частинок. Більше того, папір і картон можуть розмокнути від вологи або пари, а сітка-рукав неминуче залишиться надійною і якісною в будь-яких умовах.

Міцність. Гнучка, еластична, стійка до вологи і перепаду температур пакувальна сітка виробництва «Ескалібур-Плюс» також славиться чудовими характеристиками міцності. Її просто неможливо випадково порвати або розтягнути в процесі роботи, якщо тільки не розрізати ножем або ножицями спеціально. Гофрокартон теж досить міцний за рахунок багатошаровості, але і при цьому вельми габаритний, що знову-таки веде до програшу паперової упаковки перед пакувальної сіткою по черговому параметру.

Естетичність. Пакувальна сітка-рукав зі спіненого поліетилену – це просто дуже красиво, тому скляна тара або тропічні фрукти в подібному вбранні в будь-якій ситуації виглядають урочисто і цікаво, як подарунок. У картону і паперу є своя принадність, але декоративні властивості у найпростіших варіантів такої упаковки все ж досить низькі. Ще один бал на користь сітки-рукав зі спіненого поліетилену.

• Зручність використання. Що ще? Працювати з цією упаковкою дуже зручно, цікаво і легко. Ніяких спеціальних пристосувань не буде потрібно, адже ми з задоволенням виготовимо для вас сітку-рукав для фруктів або для пляшок в будь-яких розмірах. Працюємо з типовими параметрами і з індивідуальними замовленнями для вашого задоволення і комфорту.

Хочете знати про нашу пакувальну сітку зі спіненого поліетилену більше? Тоді саме час зв’язатися з нашими консультантами і зробити замовлення!