Пакувальні сітки з поліпропілену – незамінні помічники фермерів

Сільськогосподарська сфера безпосередньо пов’язана з необхідністю зберігати і транспортувати велику кількість фруктів або овочів, від якості упаковки такої продукції безпосередньо залежить розмір прибутку власника підприємства. Далеко не завжди є сенс продавати урожай безпосередньо після збору.

Забезпечивши овочам правильні умови для зберігання, можна дочекатися встановлення більш вигідною ринкової вартості і тільки після цього займатися продажем. Якщо зберігати картоплю, цибулю, фрукти або свіжі овочі в ангарах або на складах без додаткової упаковки, продукти швидко втратять свіжість і товарний вигляд. Саме тому багато клієнтів компанії Ескалібур-Плюс закуповують у нас пакувальні сітки для овочів і фруктів для своїх сільськогосподарських підприємств. Переваги від використання таких поліпропіленових виробів очевидні:

  • Практична розфасовка. Мішки для овочів і фруктів з поліпропіленової тканини витримують до 20-40 кг, в залежності від габаритів виробу, що запаковується. У них зручно розмістити зібраний урожай на піддонах, в прохолодних складських приміщеннях або в погребі: порційні мішки при необхідності легко завантажити у вантажні автомобілі або перенести з одного місця на інше. Така упаковка помітно полегшує ведення обліку сільськогосподарської продукції, підготовленої на продаж або для зберігання.
  • Зносостійкість. Висока якість плетіння поліпропіленових ниток забезпечує відмінну міцність сітчастих мішків для овочів і фруктів. Ви можете не переживати про те, що полотно випадково розірветься або трісне при транспортуванні. Практичність і довговічність готових виробів підтверджена на практиці, що підтверджують численні відгуки наших клієнтів, навіть при критичних навантаженнях ризик пошкодження цілісності мінімальний. Мішки-сітки для овочів і фруктів не бояться прямого потрапляння вологи, не деформуються під впливом сонячних променів або критичних температур, стійкі до фізичних пошкоджень.
  • Природна циркуляція повітря. Пакувальна сітка для овочів і фруктів відмінно підходить для тривалого зберігання харчових продуктів, за рахунок чарункової структури на поверхні не скупчується волога, що не допускає формування умов, сприятливих для розвитку процесів гниття і грибкових інфекцій. Мішки з поліпропілену надовго зберігають овочі та фрукти для продажу або в якості насіннєвого матеріалу для наступного сезону.
  • Універсальність. Мішки-сітки підходять для картоплі, буряка, цибулі та моркви, в них також можна зберігати сезонні і тропічні фрукти. Продукти надовго збережуть свіжість і сухість, а найменші забруднення обсиплються природним шляхом в ході транспортування. Поліпропілен – пластичний і еластичний матеріал, що дозволяє з легкістю виготовити з нього міцні і практичні сітки різних форм і розмірів, які підходять для експлуатації в будь-яких умовах.

Чому варто віддати перевагу продукції Ескалібур-Плюс?

Наша компанія працює в сфері виготовлення та реалізації високоякісної упаковки з поліпропілену з 2007 року, фірмові продукти Ескалібур-Плюс стають надійніше з кожним роком, так як ми уважно стежимо за актуальними тенденціями і сучасними технологіями виробництва пакувальних матеріалів. Ми співпрацюємо з великими підприємствами і розробляємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, пропонуємо великий асортимент продуктів з поліпропілену, серед яких особливою популярністю користуються мішки-сітки для овочів і фруктів:

  1. Екологічність. Вироби виконані з повністю безпечної сировини, що володіє нейтральним запахом і виключає навіть мінімальний негативний вплив на якість харчової продукції при тривалому безпосередньому контакті. У складі мішків з поліпропілену немає токсичних і агресивних компонентів, вони повністю нешкідливі і практичні навіть в умовах тривалого використання.
  2. Рівномірний розподіл навантаження. В основі виготовлення кожного мішка-сітки для овочів і фруктів лежить посилена поліпропіленова нитка високого тиску і ромбовидні чарунки, саме вони забезпечують рівномірність розподілу ваги харчових продуктів по всіх площині робочого полотна.
  3. Невелика вага. Компанія Ескалібур-Плюс випускає сітки з поліпропілену, що витримують різні навантаження, які важать при цьому всього від 18 до 274 грам. Такі вироби не тільки займають мало місця, але також не обтяжують упаковану продукцію, що особливо важливо при транспортуванні і зберіганні.
  4. Широкий вибір колірних рішень. Поряд з класичними червоними мішками-сітками для фруктів і овочів в нашій компанії ви можете замовити також зелені і фіолетові виробів з поліпропілену. Це дуже зручно, так як дозволяє вибрати окремі кольори для різних видів продукції, щоб уникнути плутанини і для комфортного зберігання.
  5. Невисока ціна. Ви будете приємно здивовані нашими демократичними цінами на якісні продукти для упаковки і зберігання фруктів та овочів. Ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам, тому ви можете розраховувати на персональні знижки та унікальні торгові пропозиції від Ескалібур-Плюс.

Хочете вигідно замовити мішки для фруктів і овочів в Кропивницькому для свого підприємства або фермерського господарства? Зв’яжіться з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом і отримаєте детальну консультацію прямо зараз. Ми гарантуємо оперативне виготовлення замовлень в будь-яких обсягах і ручаємося за якість, безпеку і зносостійкість, що випускається. Ви також можете звернутися до наших майстрів з питань виготовлення мішків-сіток за індивідуальним замовленням.