Пакувальна сітка зі спіненого поліетилену для харчових продуктів

Як красиво і безпечно упакувати фрукти або скляну тару? Відповідь на це питання точно знають фахівці з компанії «Ескалібур-Плюс», адже ми виробляємо великий асортимент практичних пакувальних рішень на будь-який смак. Одним з основних продуктів нашого виробництва є пакувальна сітка зі спіненого поліетилену, яка виготовлена ​​на основі гранул поліетилену високого тиску. Така упаковка знайшла застосування практично у всіх сферах професійної діяльності людини, вона на практиці підтвердила свою високу ефективність і простоту використання при невисокій ціні.

Що можна упакувати в сітку-рукав?

Така сітка пакувальна відмінно підходить для індивідуальної упаковки і для групування невеликих товарів. У ній зручно продавати і зберігати тендітні вироби, дитячі іграшки, новорічні прикраси на ялинку, а також фрукти, овочі, напої в склі та інші товари. Вона відмінно повторює контури упаковуваних виробів, надійно захищає вміст, хоча практично не додає їм обсягу.

Пакувальна сітка-рукав зі спіненого поліетилену – справжня знахідка для упаковки фруктів і різних харчових продуктів, так як повністю відповідає технічним і якісним характеристикам, які висуваються до подібних товарах:

• Вентиляція. Сітка-рукав має прозору провітрювати структуру, в такій упаковці добре видно вміст, що особливо важливо при продажі фруктів і овочів. Покупець повністю бачити товар, але немає нагальної потреби безпосередньо до поверхні їстівного продукту. При цьому великі отвори в об’ємному полотні забезпечують безперервний доступ повітря до харчових товарів, а це дозволяє уникати умов, сприятливих для розвитку хвороботворних бактерій або цвілі. Фрукти і овочі в сітці довго залишаються свіжими і представницькими.

• Невелика вага. Сама по собі пакувальна сітка практично невагома, вона не здорожує транспортування, а навпаки дозволяє заощадити транспортні витрати за рахунок раціонального використання простору в вантажному відсіку.

• Гнучкість. Пакувальна сітка від «Ескалібур-Плюс» завжди буде відмінним рішенням для упаковки товарів нестандартної форми і розмірів, вона надійно захищає всю поверхню продукту від вм’ятин і інших механічних пошкоджень, незалежно від розмірів і параметрів товару. Пластичність забезпечує зручність роботи з таким пакувальним рішенням.

Купити пакувальну сітку-рукав для фруктів в компанії «Ескалібур-Плюс» ви прямо зараз можете за максимально вигідною ціною. Ми пропонуємо своїм клієнтам не тільки типові розміри, але також можливість замовити упаковку за індивідуальними параметрами. Для замовлення зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом!