Пакувальна сітка для фруктів – запорука збереження та естетики продукту

Підібрати правильну упаковку і зберегти при цьому товарний вигляд продукту буває дуже складно, але ж завжди можна купити пакувальну сітку зі спіненого поліетилену за максимально вигідною ціною від виробника. Ще складніше працювати з харчовими продуктами, які дуже швидко псуються і залежать від багатьох факторів. Зокрема, екзотичні тропічні фрукти дуже сприйнятливі до вм’ятин і ударів, але вони також можуть зіпсуватися в щільно закупореній упаковці або піддатися гниттю.

Сітка-рукав зі спіненого поліетилену впевнено справляється з усіма цими завданнями і навіть більше, так як така упаковка виглядає ефектно в будь-якій ситуації: в ящику для транспортування, на полицях магазинів, на святковому столі. Пакувальна сітка для фруктів виробництва «Ескалібур-Плюс» користується попитом у наших клієнтів цілком заслужено, а купити її ви завжди можете за доступною ціною. Зупинимося на перевагах і недоліках сітки-рукава більш докладно.

Основні плюси пакувальної сітки для фруктів

Біла сітка виготовлена ​​на основі гранул поліетилену високого тиску – ефективне рішення для упаковки фруктів, а саме для індивідуальної упаковки. Фрукти, упаковані поштучно в цю сітку, не тільки надійно захищені від будь-яких механічних пошкоджень, але також повністю підготовлені до транспортування морем, літаком або іншим вантажним транспортом. Переваг у м’якої тари дуже багато:

• Вентиляція. Пакувальна сітка зі спіненого поліетилену не перешкоджає повітрю обтікати упакований товар з усіх боків, тому немає ніяких умов для процесів гниття і розвитку хвороботворних бактерій. У сітці-рукав плоди можуть стикатися між собою, але не шкодити сусіднім товарам, так як між ними буде щільний захисний прошарок.

• Вологостійкість і несприйнятливість до хімічних речовин. Якщо ящики з фруктами в пакувальній сітці зі спіненого поліетилену потраплять під дощ, ви можете не переживати про те, що упаковка зіпсується чи втратить цілісність. Полотно з спіненого поліетилену не тільки не руйнується під впливом вологи, а й спокійно переносить прямий вплив лужного або кислотного середовища.

• Зносостійкість. Тертя і розтягнення теж не страшні для сітки-рукав зі спіненого поліетилену, так як вони відрізняються високою міцністю і надійністю. Агресивні дії також не зіпсують презентабельний зовнішній вигляд упаковки, тому товар не доведеться перепаковувати після транспортування перед викладенням на полицях магазинів.

• Екологічність. Саму по собі сітку для фруктів складно назвати екологічним типом упаковки, але вона підлягає вторинній переробці і для її виготовлення не витрачаються природні ресурси. Пакувальна сітка безпечна для використання разом з харчовими продуктами, але також підходить і для інших товарів.

•  Доступна ціна. Якщо ви хочете купити пакувальну сітку зі спіненого поліетилену за вигідною ціною, тоді компанія «Ескалібур-Плюс» з міста Кропивницький допоможе вам уникнути зайвих витрат. Ми також пропонуємо послуги флексодруку на упаковці, у нас великий асортимент пакувальних рішень на будь-який смак в доступному ціновому діапазоні.

Потрібна консультація по підбору або може залишились інші питання по темі? Компанія «Ескалібур-Плюс» виготовить для вас сітку-рукав зі спіненого поліетилену в типових або індивідуальних розмірах, тому ви легко упакуєте будь-який товар, навіть самої вигадливої ​​форми. Напишіть нам!