Овочеві сітки: як не купити дешеву підробку?

Сітчасті мішки з поліпропілену виробництва «Ескалібур-Плюс» з міста Кропивницький ідеально підходять для зберігання, транспортування та фасування різних фруктів або овочів. Така упаковка особливо популярна на фермерських господарствах, в сфері оптової та роздрібної торгівлі, вона актуальна цілий рік і доречна повсюдно. Овочеві сітки на вітчизняному ринку з роками не втрачають актуальності, тому в Україні з’явилося чимало кустарних виробництв такої упаковки. Як результат, неякісні товари заповнили ринок за низькими цінами, але така економія призводить тільки до ще більших витрат з боку замовників.

У компанії «Ескалібур-Плюс» ми виготовляємо овочеві сітки з поліпропілену на основі сучасних сертифікованих технологій з добірної якісної сировини без використання токсичних здешевлючих компонентів. Наші мішки-сітки повністю безпечні і зносостійкі, вони справляються з великими ваговими навантаженнями і підходять для тривалої експлуатації. Ми відповідаємо за якість кожного виробу, працюємо з великими обсягами і строго дотримуємося термінів виконання. У компанії «Ескалібур-Плюс» ви завжди можете максимально вигідно купити надійні овочеві сітки від виробника.

Чому варто купувати мішки-сітки тільки у перевіреного виробника?

Овочеві сітки низької якості – далеко не найкращий вибір, коли доводиться працювати з обмеженим бюджетом. Насправді заощадити в такій ситуації не вийде, так як на практиці ви зіткнетеся з купою проблем:

• Додаткові витрати часу на фасовку. Використання низькоякісних матеріалів помітно знижує міцність сітчастого полотна, тому багато виробів рвуться ще в момент фасування або ж після розфасовки, коли наповнені овочеві сітки вантажать в автомобілі для перевезення. Як результат, все доводиться починати заново і немає гарантії, що новий мішок одного і того ж виробника добре впорається з поставленим завданням. З овочевими сітками від «Ескалібур-Плюс» ви напевно не зіткнетеся з такою проблемою.

• Відсутність зав’язок. Недорогі мішки для овочів і фруктів, виготовлені без дотримання технології, часто вже не оснащують зав’язками. Використовувати їх без цієї маленької складової абсолютно незручно, що тягне за собою додаткові витрати часу і грошей на перешивання мішків. Мішки-сітки від «Ескалібур-Плюс» повністю готові до роботи і точно не підведуть вас в найвідповідальніший момент.

• Негативні відгуки клієнтів. Якщо ваш товар буде упакований в низькоякісну упаковку, яка порветься або зіпсується при транспортуванні, покупець буде явно не в захваті від такого придбання. У підсумку ви можете втратити вигідну співпрацю через сумнівну економію на упаковці. Раціонально використовувати бюджет на пакувальні вироби з «Ескалібур-Плюс» набагато приємніше і безпечно для вашого бізнесу.

• Додаткові грошові витрати. Мішки-сітки від «Ескалібур-Плюс» завжди можна купити з запасом, вони навіть після тривалого зберігання на складі не втратять свої якісні характеристики. Неякісні товари, виготовлені без дотримання технології, можуть просто вицвісти або потріскатися. Готові мішки-сітки нашого виробництва не бояться температурних перепадів і в будь-яких умовах відмінно справляються зі своєю роботою.

Купити овочеві сітки від «Ескалібур-Плюс» в Кропивницькому ви завжди можете за доступною ціною, а при об’ємному замовленні ми завжди пропонуємо своїм клієнтам додаткові знижки або унікальні торгові пропозиції для постійних клієнтів. Хочете отримати детальну консультацію прямо зараз? Тоді просто зв’яжіться з нами зручним для вас способом!