Навіщо вам потрібні мішки біг-бег від «Ескалібур-Плюс»?

Інноваційна поліпропіленова упаковка виробництва «Ескалібур-Плюс» з міста Кропивницький давно затребувана на вітчизняному та міжнародному ринках. Наші пакувальні вироби справляються з колосальними навантаженнями і самими різними завданнями, завдяки універсальності застосування. Мішки біг-бег виробництва «Ескалібур-Плюс» давно зарекомендували себе тільки з позитивного боку, як унікальний варіант упаковки для використання на виробництві і не тільки.

Чому саме поліпропіленові мішки біг-бег?

М’які контейнери одночасно задовільняють відразу кілька вимог і потреб при мінімальній вартості:

• Економічна вигода. Купити наші мішки біг-бег завжди вірне рішення, коли необхідно подбати про якісне і безпечне транспортування вантажів. З економічної точки зору м’які контейнери є максимально вигідними і зручними в експлуатації. Ціни на біг-беги від «Ескалібур-Плюс» максимально доступні для наших клієнтів, так як немає необхідності переплачувати за послуги посередників. Транспортуючи вантажі з використанням мішків біг-бег, ви отримаєте витрати в кілька разів менше, ніж при використанні будь-яких інших аналогів.

• Ламіноване покриття. Ламіновані мішки біг-бег відмінно захищають вміст від вологи і негативного впливу інших рідин. Міцне поліпропіленове полотно відмінно справляється з довгостроковим використанням, витримує серйозні навантаження необмежену кількість часу.

• Великий запас міцності. Полегшені м’які контейнери, вони ж мішки біг-бег, витримують колосальні навантаження без найменших нарікань, вони здатні витримувати відразу кілька тон вантажів при маленькій вазі і компактних розмірах упаковки в складеному вигляді.

• Ударостійкий. У наповненому стані мішки біг-бег приймають необхідну форму, забезпечуючи компактний розподіл навантаження на упаковку, а поліпропіленове полотно не боїться випадкових поштовхів, ударів і зіткнень. Як результат, вміст надійно захищений від всіляких пошкоджень при транспортуванні або в ході зберігання.

•        Індивідуальний підхід. Компанія «Ескалібур-Плюс із задоволенням виготовить для вас якісні, надійні і практичні мішки біг-бег за доступною ціною. Наші фахівці зроблять все, що потрібно, щоб максимально задовольнити побажання клієнтів. М’якість і універсальність поліпропіленового полотна дозволяє оперативно виготовляти упаковку будь-якого розміру з різною кількістю строп, додатковими комплектуючими, якісним флексодруком і не тільки.

•        Екологічна безпека. Мішки біг-бег з поліпропілену виконані з нешкідливого, міцного і зносостійкого матеріалу, який має нейтральний запах і смак. Поліпропілен не залишає на поверхні упаковуваних товарів ніяких токсичних або отруйних частинок, тому працювати з ними зручно в будь-якій сфері діяльності. Найчастіше мішки біг-бег використовують для перевезення дрібних деталей, всіляких сипких матеріалів, залізної руди, щебеню, відсіву та інших будівельних матеріалів, різних типів сировини, продуктів хімічної промисловості включаючи рідини. У сільськогосподарській сфері мішки біг-бег затребувані для роботи із зерновими культурами і мінеральними добривами.

Що ми пропонуємо?

Компанія «Ескалібур-Плюс» протягом 12 років поспіль виготовляє якісну упаковку зі спіненого поліетилену і поліпропілену, яку ви можете купити у нас за доступною ціною в будь-якій кількості. Наші консультанти завжди допоможуть вам з підбором необхідного типу упаковки, ми також із задоволенням розробимо індивідуальний макет мішків біг-бег, які потрібні вашому підприємству.

Кількість строп також повністю залежить від потреб замовника: ми виготовляємо м’які контейнери з однією, двома або чотирма стропами. Всі елементи наших мішків біг-бег розроблені з урахуванням міжнародних стандартів якості, тому кожна стропа здатна витримувати значні навантаження до 2 тон. При необхідності вантажопідйомність мішків біг-бег, які ви плануєте купити в нашій компанії, можна підсилити. Для цього достатньо детальніше обговорити з нашими менеджерами ваше індивідуальне замовлення на мішки біг-бег. Всі необхідні параметри обумовлюються в індивідуальному порядку.

Мішки біг-бег від «Ескалібур-Плюс» можуть бути доповнені поліетиленовим вкладишем, спеціальними навантажувальними та розвантажувальними клапанами або фартухами. Ознайомитися з типовими розмірами м’яких контейнерів в асортименті «Ескалібур-Плюс» прямо зараз ви можете у відповідному розділі нашого сайту. Фірмові поліпропіленові вироби від виробника за доступною ціною також стануть потужним інструментом просування вашого бренду за допомогою флексодруку. Двоколірний друк дозволить нанести на поверхню виробу практично будь-яку цінну інформацію або матеріал, необхідний для споживача. Ваші фірмові логотипи будуть у всіх на виду.

Працювати з мішками біг-бег найзручніше з використанням спеціального транспорту і навантажувального обладнання, тому наша компанія завжди допоможе вам обзавестися необхідною кількістю упаковки, яка ідеально підходить для використання разом з наявною технікою.

Вам неодмінно сподобається працювати з нами, а замовлена ​​упаковка не підведе навіть в критичних умовах. Ви також завжди можете розраховувати на унікальну вигідну пропозицію від виробника упаковки, адже ми плануємо тривалий і взаємовигідне співробітництво з кожним клієнтом. Хочете отримати більш детальну інформацію? Тоді телефонуйте нам прямо зараз або замовте зворотний дзвінок, і ми передзвонимо вам в робочий час.