Навіщо потрібні мішки біг-бег і як вибрати правильний варіант для свого підприємства?

Поліпропіленова тара для сипучих продуктів давно стала лідером продажів серед наших клієнтів, вона особливо актуальна для підприємств, що займаються сипучими харчовими і не харчовими продуктами. Первинний поліпропілен виготовляється з екологічно чистої сировини, тому не завдає шкоди навколишньому середовищу або людині. Серед широкого асортименту продуктів компанії Ескалібур-Плюс в Кропивницькому на особливу увагу заслуговують поліпропіленові мішки біг-бег, що відрізняються невисокою вартістю і відмінними експлуатаційними властивостями. Використання таких виробів на виробництві та в складських приміщеннях є найбільш економічно вигідним варіантом.

Упаковки біг-бег передбачають довгострокове використання за рахунок зносостійкого поліпропіленової тканини, їх можна використовувати для транспортування вантажів на будь-які відстані. Мішки з стропами універсальні, так як дозволяють працювати з будь-якими сипучими продуктами або дрібними деталями: будівельні матеріали, мінеральні добрива, глина, грунт, борошно, сіль, зернові культури і не тільки. У компанії Ескалібур-Плюс ви можете замовити стандартні мішки біг-бег або замовити виготовлення такої упаковки за індивідуальними параметрами: вантажопідйомність, коефіцієнт безпеки і щільність матеріалу, що транспортується.

Переваги мішків біг-бег перед іншими видами упаковки

 • Відмінна ударостійкість. Поштовхи і удари при транспортуванні, різні механічні пошкодження не можуть зіпсувати мішки біг-бег від Ескалібур-Плюс. Вони відмінно справляються з поставленим завданням і безперебійно служать власнику, дозволяючи економити кошти на упаковці і зберіганні.
 • Повітропроникність. Поліпропіленові плетіння мішків біг-бег дозволяють повітрю вільно проходити між волокнами, тому всередині упаковки не створюються умови для утворення цвілі, розвитку хвороботворних бактерій і шкідливих мікроорганізмів.
 • Різноманіття форм і розмірів. Відомо більше 2 тисяч видів мішків біг-бег з різною кількістю строп, в компанії Ескалібур-Плюс в Кропивницкому ви прямо зараз можете замовити необхідний продукт. Ми оперативно виконаємо замовлення будь-якого обсягу і гарантуємо доступні ціни на якісну продукцію.

Як зробити правильний вибір?

Хочете купити мішки біг-бег, які допоможуть оптимізувати ваші витрати і зробити їх максимально вигідними? Тоді необхідно врахувати кілька важливих критеріїв:

 1. Кількість строп. У Ескалібур-Плюс продають Одностропні, Двостропні і Чотирьохстропні мішки біг-бег з високоміцної і щільною рукавної тканини.
 2. Габарити. Висота і параметри робочого дна залежать від вашого робочого обладнання і типів сипучої продукції.
 3. Вантажопідйомність. Наші фахівці допоможуть вам підібрати оптимальну вантажопідйомність мішків біг-бег і купити все необхідне для комфортної роботи.
 4. Щільність поліпропіленового полотна. Чим більший цей показник, тим більше навантаження, з яким може впоратися кожен мішок біг-бег.
 5. Тип швів. Розрізняють декілька типів ущільнення швів: просте щільне, подвійне плоске або кругле, потрійне ущільнення. Допоможемо підібрати підходящий варіант для будь-яких типів продукції.
 6. Система пошиття строп. Стропи можуть бути нашивного типу, троссові і тунельні, від різновиду цього параметру залежить ціна мішків біг-бег.
 7. Вид дна і верху. Відкриті або закриті мішки біг-бег дозволяють з однаковою ефективністю використовувати їх для різних видів промислової продукції.

Мішки біг-бег, які називають м’якими контейнерами, в компанії Ескалібур-Плюс ви можете купити не тільки стандартні і типові моделі, але також замовити виготовлення поліпропіленової тари за індивідуальними параметрами. Ми пропонуємо великий вибір м’яких контейнерів для зернових культур, паливних пелет, будівельних сумішей, цукру, борошна і не тільки. Однак ви також завжди можете замовити інші функціональні моделі мішків біг-бег:

 • Вентильовані м’які контейнери спеціально для фруктів і овочів;
 • Посилені контейнери для більш високої вантажопідйомності і місткості;
 • Антистатичні мішки біг-бег;
 • Морозостійкі або пилонепроникні варіанти;
 • М’які контейнери для рідин, а не тільки сипучих продуктів;
 • Моделі мішків біг-бег з металевим вкладишем і додатковими ребрами жорсткості.

Ви завжди можете зв’язатися з нашими менеджерами, щоб отримати відповіді на питання, що цікавлять. Залиште свої контактні дані і ми передзвонимо вам у зручний час.

Чому варто довіритися компанії Ескалібур-Плюс?

Шукаєте якісні мішки біг-бег за доступною ціною? Наша компанія працює в сфері виготовлення та продажу пакувальних матеріалів з первинного екологічного поліпропілену більше 12 років, займає лідируючу позицію на ринку України і працює по всій території СНД. Ми відповідаємо за якість кожного виробу, із задоволенням беремося за замовлення будь-якої складності та обсягу. Вам потрібні посилені стропи або м’які контейнери нестандартної конфігурації? Не проблема! Просто надайте необхідні дані для виготовлення або проконсультуйтеся з нашими менеджерами, вони допоможуть вам підібрати оптимальний варіант. При необхідності стандартна комплектація мішків біг-бег може бути доповнена поліетиленовим вкладишем, фартухом і клапанами для розвантаження або навантаження, а також іншими додатковими елементами. Використовуйте мішки біг-бег для просування.