Навіщо потрібна термозбіжна пакувальна плівка?

Термозбіжна плівка від компанії Ескалібур-Плюс в Кропивницькому – один з найбільш затребуваних і практичних типів пакувальних матеріалів, які активно використовуються в харчовій, фармацевтичній та інших промислових сферах. Працювати з такими видами упаковки дуже зручно, а невисока вартість виробу дозволяє якісно упакувати різні товари з мінімальними грошовими витратами. Термозбіжна пакувальна плівка лише один з численних виробів для якісної і надійної упаковки від Ескалібур-Плюс, поговоримо про неї більш детально.

Що являє собою термозбіжна плівка?

Для отримання термозбіжної плівки використовують полімерні гранули, які проходять ретельну обробку методом екструзії: в якості робочого матеріалу використовується поліетилен високого тиску, полівінілхлорид або поліолефін. Упаковка від Ескалібур-Плюс завжди виготовлена з високоякісної, екологічної і повністю безпечної сировини.

Термозбіжна плівка – це тип поліетиленового пакувального матеріалу, який має властивість стиснення під впливом температури, така плівка здатна при необхідності прийняти будь-яку форму. Еластичний матеріал використовують для поштучної упаковки і для партійних товарів, спеціальна температурна обробка призводить до стиснення плівки, вона набуває контури упаковуваного товару. Переваги такої упаковки незаперечні:

 • Надійність. Одного шару термозбіжної пакувальної плівки досить, вона ефективна для упаковки найрізноманітніших типів товарів, тому вам не доведеться витрачати додаткові гроші на допоміжну упаковку з пластику або картону. Такий підхід дозволяє економити на стандартній упаковці і не додає вашій продукції обсягу, що особливо важливо при транспортуванні і зберіганні в складських приміщеннях.
 • Мінімальна вага. Поліетиленова плівка важить зовсім небагато, тому не ускладнює вантаж, але відмінно справляється з поставленим завданням. У компанії Ескалібур-Плюс ви можете замовити необхідну кількість поліетиленовою термозбіжної плівки або плівки ПВХ за доступною ціною.
 • Універсальність. Наша пакувальна плівка упакована в практичні і ергономічні рулони, вона підходить для роботи з будь-яким обладнанням: ручним, напів-автоматизованим або повністю автоматизованим промисловим обладнанням. Ідеальний варіант – використання пакувального матеріалу з термоусадковими машинами.
 • Прозорість. Пакувальна плівка щільно прилягає до контурів виробів і не перекриває огляд, ви завжди можете чітко бачити товари, матеріал в будь-яких умовах зберігає відмінну презентабельність. Термозбіжну плівку неможливо непомітно пошкодити, тому ви можете бути впевнені в тому, що упаковані в неї товари будуть цілими й збереженими.
 • Гігієнічність. Пакувальна термозбіжна плівка володіє відмінною міцністю, захищає товари від вологи, пилу та інших негативних впливів, включаючи механічні пошкодження. Матеріал перекриває доступ хвороботворним бактеріям і мікроорганізмів до ваших товарів, несприйнятливий до агресивної хімії і гниття. Виріб збільшує термін зберігання харчової продукції.
 • Простота використання. За допомогою термозбіжної поліетиленової плівки можна легко сформувати зручні в транспортуванні і зберіганні блоки з бутильованої води, банкових напоїв, консервованої продукції, сипучих товарів і не тільки.
 • Економічність. Ціни на пакувальну харчову плівку від компанії Ескалібур-Плюс в Кропивницькому не розчарують навіть найвибагливіших клієнтів, ми завжди йдемо назустріч замовникам і пропонуємо вигідні пропозиції на об’ємні замовлення.

Де застосовується термозбіжна плівка?

Сфера застосування пакувальної плівки термозбіжного типу дуже велика: вона підходить для роботи з харчовими продуктами, будівельними матеріалами, скляною тарою, крихкими виробами або сувенірною продукцією. Для роботи з харчовими продуктами відмінним варіантом завжди буде тільки поліетилен високого тиску, завдяки його нульовий токсичності. Товари з ПВХ більше підходять для промислових рішень, упаковки деталей, керамічних виробів. Поліетиленова термозбіжна пакувальна плівка від Ескалібур-Плюс повністю відповідає санітарно-гігієнічним вимогам харчової промисловості і не тільки:

 • Матеріал підходить для упаковки паперових виробів.
 • Відмінне рішення для радіоелектронної промисловості і цифрової техніки, компакт-дисків.
 • Служить запорукою безпеки, збереження і презентабельності косметики і парфумерії.
 • В термозбіжну плівку також упаковують поліграфічну продукцію для безпечного транспортування та товарного вигляду.

Такі пакувальні вироби максимально щільно прилягають до товарів, але виключають їх деформацію. Вибір клієнтів компанії Ескалібур-Плюс не просто так падає саме на поліетиленову термоусадочну плівку для упаковки, адже вона дозволяє з мінімальними витратами захистити їх фірмову продукцію від будь-яких пошкоджень. Замовляючи товари для упаковки в нашій компанії, ви гарантовано отримаєте виріб високої якості за низькою ціною. Наші фахівці із задоволенням виготовлять для вас необхідну кількість міцної і зносостійкої термозбіжної плівки, ми працюємо зі стандартними типовими розмірами, але ви також можете замовити виготовлення упаковки за індивідуальними розмірами. З усіх питань і для отримання більш детальної інформації про нашу фірмову продукцію ви прямо зараз можете зв’язатися з нашими консультантами. Залиште свої контакти на сайті, і ми передзвонимо вам у зручний час!