Мішки-сітки для фруктів і овочів: які вони повинні бути?

Овочеві сітки від компанії «Ескалібур-Плюс» в Кропивницькому особливо затребувані в сфері торгівлі овочами, а також на фермерських підприємствах, адже вони повністю відповідають вимогам якості і бажанням наших клієнтів. Тонке сітчасте полотно червоного, зеленого або фіолетового кольору відрізняється високою міцністю і надійністю, порвати такі сітки для овочів і фруктів вручну практично неможливо. Про переваги таких товарів можна говорити довго:

Дихаюча текстура. Великі осередки сіток для фруктів і овочів забезпечують хорошу вентиляцію вмісту таких мішків, тому на них не застоюється бруд, пил або хвороботворні бактерії. Це особливо практично для зберігання картоплі, буряку, моркви, ріпчастої цибулі або часнику, а також інших культур, що вимагають максимально сухих умов для довгострокового зберігання.

Зносостійкість. Тонка і неймовірно легка поліпропіленова тканина здатна витримувати колосальні навантаження, в ній можна транспортувати вантажі, що в сотні разів перевищують її вагу, не переживаючи про розрив тканини. При необхідності сітку-мішок для фруктів або овочів можна використовувати повторно, але низька ціна такого виробу від компанії «Ескалібур-Плюс» дозволяє не морочитися цим питанням і замовляти нові партії упаковки при необхідності.

Привабливий вигляд. На оптових ринках овочі часто продають мішками з поліпропіленової сітки. Це не тільки практично, але і вельми ефективно: прозора структура полотна дозволяє добре розглянути вміст упаковки, а також товарний вигляд фруктів і овочів.

Довговічність. Сітка-мішок овочева буде роками служити своєму власникові, незалежно від умов експлуатації: поліпропіленова тканина не боїться вологи, високих температур, не втрачає якісних характеристик через прямий вплив ультрафіолету.

Демократична вартість. Овочеві мішки-сітки виробництва «Ескалібур-Плюс» можна купити за доступною ціною, незалежно від обсягів замовлення. Ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам і пропонуємо найбільш вигідні умови для співпраці.

З чого роблять овочеву сітку?

У компанії «Ескалібур-Плюс» в Кропивницькому розуміють, наскільки важливо використовувати якісну і екологічну упаковку. Саме тому ми працюємо тільки з нешкідливими матеріалами для навколишнього середовища і людини, які підлягають вторинній переробці. Наші сітки для фруктів і овочів виготовлені з самого використовуваного виду пластику – поліпропілену. Сировина має високу температуру плавлення – від 130 до 170 градусів, матеріал активно використовується в індустрії упаковки з середини 1950-х років, коли його відкрили італійські вчені:

• Поліпропілен славиться дуже високою температурою плавлення, саме ця властивість активно використовується в процесі експлуатації і утилізації поліпропіленового полотна. Матеріал відноситься до термопластів, тому після закінчення терміну експлуатації сітку можна піддати плавлення з метою перетворення в гранули. Надалі ці гранули можна буде знову використовувати для виготовлення нових мішків. Такий підхід дозволяє захистити навколишнє середовище від забруднення пластиком.

• Поліпропілен не вступає в реакцію з кислотами і рідинами, що робить його повністю безпечним і ефективним для роботи з харчовими продуктами, фруктами і овочами зокрема. Навіть при безпосередньому контакті з харчовими продуктами, на їх поверхні не залишаються ніякі небезпечні речовини або дрібні частинки.

• Поліпропілен стійкий до навантажень, тому в мішки-сітки овочеві можна вантажити чималі обсяги продуктів. Він також вельми активно використовується для захисту автомобільних деталей, сітчасті мішки незамінні для фруктів і овочів.

Якісні овочеві сітки не рвуться, не розтягуються і не володіють неприємним запахом. Якщо ви купили мішки-сітки, які не відповідають цим характеристикам, це говорить про несумлінний підхід виробника до роботи, а також використання різних добавок, що здешевлюють виробництво. Співпрацюючи з компанією «Ескалібур-Плюс» з Кропивницького, ви можете не переживати про подібні проблеми, так як ми відповідаємо за якість і безпеку своїх виробів. На нашому виробництві використовується тільки повністю нешкідлива сировина, яка відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам.

Хочете купити якісні сітки-мішки з поліпропілену за доступною ціною? Наші консультанти із задоволенням підберуть для вас все необхідне. Ви завжди можете отримати більш детальну консультацію по телефону. Пропонуємо великий вибір типових розмірів, а також виготовлення пакувальних мішків за індивідуальними параметрами для вашого комфорту. Ми подбаємо про те, щоб ви залишилися задоволені нашою співпрацею!