Мішки біг-бег – універсальне рішення для упаковки

Актуальний ринок вантажоперевезень сьогодні неможливо уявити без м’яких контейнерів з поліпропілену, з роками така фірмова продукція виробництва «Ескалібур-Плюс» стає тільки популярнішою. Міжнародні статистичні дослідження підтверджують, що щороку обсяги виробництва мішків біг-бег зростають приблизно на 10%.

Все пояснюється універсальністю застосування такої м’якої тари, адже наші мішки біг-бег підходять для транспортування найрізноманітніших порошкоподібних, гранульованих і навіть рідких речовин:

• З будівельних матеріалів в мішках біг-бег найчастіше перевозять гіпс, щебінь, пісок або цемент.

• Не менш актуальна така тара для харчових продуктів – цукру, борошна, крохмалю, зернових культур.

• Хімічні речовини, зокрема полістирол, також зручно транспортувати в мішках біг-бег.

• У сільськогосподарській галузі їх використовують для роботи з зерновими культурами (горох, кукурудза, пшениця, ячмінь, сочевиця), мінеральними добривами і комбінованими кормами.

Універсальність біг-бегів давно підтверджена на практиці нашими численними клієнтами, які вже встигли купити м’які контейнери виробництва «Ескалібур-Плюс» з Кіровограда за доступною ціною.

З чого зроблені м’які контейнери?

Мішки біг-бег виготовлені з поліпропіленової тканини, для створення якої на нашому виробництві використовується добірна сировина. Всі наші вироби розроблені і реалізовані відповідно до міжнародних стандартів безпеки, ми також відповідаємо за якість і відмінну експлуатацію такої тари. Переваги мішків біг-бег роблять їх незамінною тарою для вантажоперевезень:

• Водонепроникність. Поліпропіленове полотно надійно береже вміст від вологи, навіть при зберіганні під відкритим небом. У такій упаковці товарів не страшні сніг і дощ.

• Повітропроникність. Хоча вологи немає місця всередині мішків біг-бег, повітря спокійно потрапляє всередину і виходить назовні через пори. Відмінна вентиляція виключає умови для розвитку хвороботворних бактерій, цвілі або грибка.

• Захист від забруднень. Пил і бруд зовні теж не потрапляє в контейнер за рахунок зручної системи клапанів або інших особливостей конфігурації.

• Захист від втрати вмісту. Наші консультанти допоможуть вам підібрати ідеальні мішки біг-бег для будь-якого продукту, а також адаптують їх для максимально ефективної експлуатації з урахуванням технічних вимог і побажань замовника.

• Екологічність. Мішки біг-бег не мають неприємного запаху, не залишають на поверхні запакованих продуктів ніяких токсичних речовин або дрібних частинок, вони повністю нешкідливі і підлягають вторинній переробці. Крім того, для виробництва такої тари не виснажуються дорогі природні ресурси.

• Різноманіття конструкцій. Кількість строп на вибір, наявність клапанів для навантаження і розвантаження, різноманіття габаритів виробів та інші особливості м’яких контейнерів теж говорить на користь універсальності таких товарів для упаковки.

Крім того, упаковка залишається незмінною при роботі в будь-якому температурному режимі: від 40 градусів зі знаком мінус до 600 градусів зі знаком плюс. Познайомитися з великим асортиментом м’яких контейнерів від «Ескалібур-Плюс» ви прямо зараз можете в нашому інтернет-магазині, але ви не обмежені стандартним набором типових розмірів. На нашому виробництві є все необхідне для виготовлення м’яких контейнерів для вас за індивідуальними параметрами. Залишається тільки зв’язатися з менеджерами і обговорити це питання детальніше.