М’які контейнери від Ескалібур Плюс – ідеальне рішення для ваших вантажів

М’які іграшки

Мішки біг-бег сьогодні активно використовуються в різних сферах людської діяльності для комфортної та безпечної роботи з сипучими речовинами і не тільки. Практична форма і невисока вартість дозволяє з однаковою ефективністю застосовувати їх на великих промислових об’єктах, для роботи з харчовими продуктами або будівельними сумішами. Особливого ​​комфорту у користуванні таким поліпропіленовим товарам надають зносостійкі і високоміцні ручки. Компанія Ескалібур Плюс давно спеціалізується на виробництві поліпропіленових мішків біг-бег високої якості, тому пропонує вигідно купити необхідну продукцію самої різної конфігурації.

С чего всё началось?

Використання мішків біг-бег істотно спрощує і прискорює багато виробничих процесів, а також транспортування габаритних вантажів. Вважається, що перші біг-беги (в перекладі з англійської мови big bag – великий мішок) були винайдені японськими майстрами ще в 1919 році, але достовірних фактів, які підтвердили б цю інформацію, немає. За словами світових лідерів виробництва біг-бегів, перші аналоги таких виробів активно застосовувалися вже в 40-ті роки двадцятого століття: самі мішки шили з парусини, деніму або бавовняного полотна, а опорна система виготовлялася з армованих матеріалів.

Міцність і зносостійкість таких біг-бегів були дуже низькими, як і вантажопідйомність. Крім того, вони проявляли підвищену чутливість до негативних факторів навколишнього середовища: псувалися під впливом вологи, критичних температур і буквально лопалися під навантаженням. Цілком зрозуміло, що такі вироби користувалися успіхом тільки для перевезення вуглецевої сажі.

Ближче до 60-х років паралельно зі стрімким розвитком нафтохімічної промисловості та появою поліпропілену багато виробництв з Європи і США звернули особливу увагу на м’які контейнери з нього для зберігання і транспортування харчових або сипучих продуктів. У міру вдосконалення технічних характеристик і технології виробництва біг-бегів вони стали незамінними на фермерських господарствах для зернових культур і комбінованих кормів. Тим часом на території колишнього Радянського Союзу застосовувалися прототипи мішків біг-бег з металевих контейнерів і прогумованих тканинних елементів. Такі конструкції важили до 95 кг, що робило роботу з ними незручною і проблематичною.

На сьогоднішній день загальна кількість зареєстрованих патентів перевищує 2000, вони відрізняються обсягами, особливістю конфігурації і іншими технічними характеристиками, щорічно обсяги виробництва зростають приблизно на 10%. Компанія Ескалібур Плюс У Кропивницькому випускає великий асортимент мішків біг-бег на основі зносостійкої тканини у формі рукава. Підбір щільності виробу проводиться на основі розрахунку коефіцієнта безпеки, щільності завантажується продукції і вантажопідйомності. Ми працюємо тільки з гіпоалергенними виробничими матеріалами, тому пропонуємо своїм клієнтам купити безпечні і екологічні мішки біг-бег.

Переваги мішків біг-бег від Ескалібур Плюс

Мішки біг-бег мають ряд беззаперечних переваг і не мають рівноцінних аналогів, що дозволяють домогтися високої ефективності з мінімальними витратами, але серед позитивних якостей продукту для упаковки не тільки невисока вартість:

  • Форма на будь-який смак. Мішки біг-бег бувають круглими, квадратними, прямокутними і будь-який інший форми, яка зручна для клієнта, по периметру м’які контейнери оснащені ергономічними ручками. Ручки, вони ж стропи, рівномірно поширені по поверхні виробу і забезпечують відмінну вантажопідйомність: від 300 до 3 тисяч кілограм. Особливість конструкції полягає в тому, що стропи з поліпропілену виступають продовженням тіла мішка біг-бег.
  • Екологічна безпека. У складі біг-бегів немає небезпечних і токсичних компонентів, тільки 100% екологічного поліпропілену, тому підлягають вторинній переробці і не забруднюють навколишнє середовище.
  • Простота і легкість. Мішки біг-бег володіють мінімальною вагою, що не заважає їм володіти відмінною вантажопідйомністю і з легкістю транспортувати габаритні сипучі і гранульовані вантажі. Для роботи з ними не потрібні піддони та інші габаритні додаткові конструкції. У складеному вигляді мішки біг-бег займають зовсім небагато місця, тому не захаращують складські приміщення.
  • Стійкість і міцність. Кожен мішок біг-бег може витримувати навантаження до 1000 разів більше, ніж його власна вага. Висока щільність і міцність поліпропіленових ниток виключає випадкове розсипання сипучої продукції, тому такі м’які контейнери ідеальні для транспортування зернових культур, добрив, будівельних матеріалів і паливних пелет.

Чому варто замовити мішки біг-бег в Ескалібур Плюс?

У нас ви завжди можете купити високоякісні мішки біг-бег для сипучих речовин за доступними цінами зі стандартними характеристиками або замовити упаковку за індивідуальними параметрами. Компанія Ескалібур-Плюс випускає м’які контейнери з однією, двома або чотирма стропами на вибір замовника. Якщо вас цікавлять нестандартні моделі пакувальних виробів, ви завжди можете зв’язатися з нашими менеджерами і отримати детальні відповіді на будь-які ваші запитання. При необхідності стандартну комплектацію можна буде доповнити розвантажувальними клапанами, фартухом і поліетиленовими вкладишами.

Ми також пропонуємо послугу нанесення друку до 2-х кольорів на поліпропіленові мішки для брендування вашої фірмової продукції і вказівки додаткової корисної інформації. Ескалібур-Плюс завжди йде назустріч своїм клієнтам, тому пропонує найбільш вигідні цінові пропозиції, незалежно від обсягів замовлення.