Краса і практичність в кожному виробі з сіткою для пляшок від Ескалібур-Плюс

Упаковка будь-яких товарів дійсно має значення, якщо вона не тільки дбає про захист від негативних впливів, а й кардинально змінює зовнішній вигляд фірмової продукції вашої компанії. Саме тому багато виробників елітного алкоголю, дорогих сувенірних виробів і постачальники екзотичних фруктів особливу увагу приділяють пакувальної сітці для тари від Ескалібур-Плюс. В основі нашого фірмового матеріалу для упаковки лежить екологічний спінений поліетилен високої якості.

Чому саме спінений поліетилен?

Вибір виробників для виготовлення пакувальної сітки для тари на цей матеріал ліг зовсім не випадково – йдеться про спеціальний поліетилені високого тиску. Поліетиленові гранули плавляться в бункері при температурі 115 градусів, після чого розплавлена ​​субстанція з’єднується з азотом або вуглекислим газом для структуризації. Бункер постійно обертається, щоб змінити матеріал на молекулярному рівні і отримати однорідну масу. Потім залишається тільки додати поліетилену необхідну форму за допомогою литтєвий форми і охолодити готові вироби, які мають ряд беззаперечних переваг:

 • Гігроскопічність. Сітка зі спіненого поліетилену не поглинає вологу і не руйнується під її впливом.
 • Бактеріологічна безпека. На відміну від інших екологічних матеріалів поліетилен спіненого типу не боїться грибків, цвілі і не схильний до процесів гниття, що особливо важливо при контакті з харчовими продуктами – екзотичними фруктами і овочами.
 • Пружність і еластичність. Упаковка ідеально повторює контури упаковуваних виробів, не збільшуючи їх габарити, сітка розтягується стільки, скільки потрібно вам, забезпечуючи високу надійність товарів при транспортуванні або зберіганні.
 • Широкий діапазон експлуатаційних температур . Сітка зі спіненого поліетилену не боїться занадто високих температур або морозів, не змінює свої фізичні властивості в будь-яких умовах і відмінно справляється із захисною функцією.
 • Мінімальна вага . Купуючи сітку від Ескалібур-Плюс, вам не доведеться переживати про те, що тендітні вироби, фрукти або інші продукти в такому вбранні будуть обтяжувати вантаж. Маса і вартість таких виробів невелика, але це не заважає їм відмінно справлятися з поставленим завданням.

Сітка-рукав – універсальний пакувальний матеріал

Пакувальна сітка для тари зі спіненого поліетилену – один з найбільш затребуваних продуктів серед наших клієнтів, за рахунок вигідного поєднання естетичної привабливості і практичності застосування. Чарункова структура білого полотна м’яко обволікає фігурні вироби з кришталю, завжди виглядає доречно і цікаво.

Завдяки відмінним декоративним властивостям матеріалу купити сітку зі спіненого поліетилену можна не тільки для упаковки елітного алкоголю або фруктів, вона не менш ефектно виглядає на сувенірній продукції, береже ніжки дерев’яних меблів від тріщин, сколів та інших механічних впливів. Технічні характеристики і властивості сітки-рукава роблять її універсальним товаром:

 • По довжині і діаметру сітка зі спіненого поліетилену може бути практично будь-яких розмірів. Майстри Ескалібур-Плюс виробляють таку упаковку в стандартних розмірах, але також є можливість виготовити декоративний захист за індивідуальним замовленням.
 • Сітка-рукав зі спіненого поліетилену дозволяє працювати не тільки з товарами правильних геометричних форм, але і з нестандартними виробами: така фірмова упаковка захистить від відколів і тріщин фігурки з порцеляни, кришталю, кераміки і не тільки.
 • Рельєфна поверхня спіненого поліетилену виключає випадкове випадіння упакованих товарів з рук при навантаженні або розвантаженні, виключає розбиття скляної тари при зіткненні, так як виступає в ролі амортизуючої подушки.
 • Природна вентиляція матеріалу більше важлива для клієнтів, що працюють з фруктами та іншими харчовими продуктами: плоди в м’якій захисній обгортці не забиваються в упаковці, що виключає розвиток гнильних і хвороботворних бактерій.
 • Сітка-рукав повністю самодостатній продукт, її немає необхідності зав’язувати, фіксувати або запаювати в процесі використання, вона обтікає продукцію з усіх боків, відмінно підходить для індивідуальної упаковки.
 • Тісні зв’язки між молекулами спіненого поліетилену роблять вироби довговічними, практичними і зносостійкими, тому вони служать свої власникам без нарікань. Сітку неможливо розірвати руками, тому випадкові пошкодження під час перевезення виключені.

Краса в простоті

Пляшки в сітці-рукаві виглядають дуже красиво, що сприятливо позначається на статусі продукції в очах покупця. Шукаючи подарунок для друзів або близьких людей, клієнти обов’язково звернуть увагу саме на ваші товари в сітці від Ескалібур-Плюс. Удосконалити зовнішній вигляд своєї фірмової продукції з мінімальними витратами часу і грошей дуже просто з нашою сіткою зі спіненого поліетилену, досить купити готові вироби в стандартних розмірах або замовити виготовлення за індивідуальними розмірами в Кропивницькому. Не потрібно винаходити велосипед, коли готове рішення проблеми давно чекає вас за вигідною ціною.

Наші майстри оперативно виконають ваше замовлення будь-якої складності, гарантують чудову якість і безперебійну експлуатацію. Зв’яжіться з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом або замовте дзвінок прямо зараз, щоб ми передзвонили вам. Сітка зі спіненого поліетилену від Ескалібур-Плюс не розчарує навіть самого вимогливого замовника, вона вже давно стала must-have продуктом для сучасних підприємців, які йдуть в ногу з часом і дбають про безпеку своїх клієнтів.