Ідеальна упаковка для скляної тари

Напої в склі не тільки відмінно зберігаються, а й чудово виглядають, якби не складність зберігання і транспортування такої тендітної тари. Саме тому всі виробники елітного алкоголю і мінеральної води або інших напоїв в склі намагаються подбати про якісну упаковку. Компанія «Ескалібур-Плюс» з Кропивницького протягом багатьох років стала їх вірним союзником у цій справі. Ідеальною упаковкою для скляної тари ми вважаємо сітку зі спіненого поліетилену, яка підходить для індивідуальної і групової упаковки, а також забезпечує надійне зберігання будь-яких товарів.

Чому саме наша сітка зі спіненого поліетилену?

Така біла стильна упаковка створює привабливий образ продукції та одночасно захищає її від пошкоджень в ході перевезення і зберігання. Пакувальні вироби у вигляді рукава з спіненого поліетилену не ховають етикетку і вигідно доповнюють її, завдяки своїм високим експлуатаційним характеристикам:

• Еластичність. Витончені рулони сітки зі спіненого поліетилену тільки виглядають маленькими і тонкими. Насправді сітка-рукав здатна добре розтягуватися або стягуватися, щоб приймати бажану форму, а в міру щільне полотно ефективно обтягує витончені контури тендітних пляшок і ефективно береже від різних пошкоджень.

• Міцність. Пружні сітки зі спіненого поліетилену просто неможливо випадково розірвати, вони не псуються під впливом вологи, низьких або високих температур, не схильні до гниття, цвілі, хвороботворних бактерій, їх не їдять гризуни або комахи.

• Стійкість до стирання. Як би довго скляна тара не перебувала в сітці-рукаві зі спіненого поліетилену, вона незмінно буде відмінно виглядати і добре служити своєму власникові. Більше того, при випадкових механічних впливах або при терті спінений поліетилен візьме удар на себе і збереже етикетку недоторканою.

• Невелика вага. Сітка для пляшок від компанії «Ескалібур-Плюс» в Кіровограді відмінно справляється з усіма поставленими завданнями, незважаючи на свою майже невагому текстуру. Саме пористість дозволяє полотну з спіненого поліетилену залишатися несприйнятливим до ударів, поштовхів, струсів і зіткнень. Упаковані пляшки не обростають додатковою вагою, що не менш важливо при транспортуванні і зберіганні.

• Невисока вартість. Наші низькі ціни на сітку зі спіненого поліетилену пояснюються тим, що ви співпрацюєте безпосередньо з виробником і не переплачуєте за посередництво. Ми використовуємо тільки екологічно чистий матеріал, який підлягає вторинній переробці, тому ви отримуєте повністю екологічний продукт.

Сфера застосування сітки-рукава

Промислові та комерційні підприємства давно стали нашими постійними клієнтами і особисто випробували всі переваги сітки зі спіненого поліетилену на практиці. Її використовують для поштучної упаковки і угруповання окремих типів товарів. Будь-яка скляна тара набуває особливого шарму в такому вбранні, а також надійний захист від пошкоджень, але сітка підходить для роботи не тільки з пляшками:

• Тендітні набори посуду, скляні статуетки або кераміка теж відмінно виглядає в сітці-рукаві, не боїться падінь і ударів.

• Екзотичні фрукти і овочі по одній або декілька позицій часто можна побачити на полицях магазинів саме в нашій фірмовій сітці зі спіненого поліетилену.

• Антикваріат нестандартної форми або тендітні ніжки меблів з натурального дерева теж можна захистити нашої сіткою.

• Новорічні іграшки, кубки і статуетки, різноманітні трофеї буде набагато простіше транспортувати або зберігати під білим покровом.

Дрібнопориста структура бере на себе будь-які ударні навантаження, а також рівномірно розподіляє їх по всій площині виробів. Сітка-рукав виробництва «Ескалібур-Плюс» виготовлена ​​на професійному високоточному обладнанні з урахуванням всіх необхідних технічних параметрів, тому ми відповідаємо за якість кожного свого виробу. Ви завжди можете отримати детальну консультацію про наші товари для упаковки ваших продуктів. Разом ми подбаємо про те, щоб ваша продукція завжди була в цілості й схоронності, а також виглядала при цьому просто чудово.

Працюючи з «Ескалібур-Плюс», ви можете не сумніватися в тому, що навіть об’ємні замовлення будуть виконані точно в строк і з урахуванням ваших персональних переваг. Хочете знати більше або вже готові зробити своє перше замовлення в нашій компанії? Тоді зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом або замовте зворотний дзвінок, і ми з задоволенням вам перетелефонуємо найближчим часом!