Поліпропіленові мішки – практична тара для сипучих продуктів

Білі мішки з поліпропілену – давно улюблена м’яка тара для упаковки цукру, борошна, круп, цементу та інших сипучих продуктів. Мова йде не тільки про харчову продукцію, але також про будівельні суміші, побутові відходи. Компанія «Ескалібур-Плюс» з Кіровограда на протязі багатьох років випускає для своїх клієнтів якісні вироби для упаковки з поліпропілену і спіненого поліетилену. Поліпропіленові мішки користуються незмінною популярністю серед наших замовників, завдяки своїй високій якості, надійності і іншим позитивним характеристикам.

Чому саме сипучі матеріали?

Сфера застосування мішків з поліпропілену виробництва «Ескалібур-Плюс» досить велика, їх часто використовують для перевезення овочів, дров, будівельного сміття і будь-яких інших продуктів. Однак саме для сипучих речовин вони незамінні, за рахунок своєї щільної структури і відмінної міцності. Такі поліпропіленові мішки здатні витримувати серйозні навантаження при зовсім невеликій вазі.

Як показує практика, мішки з поліпропілену являють собою відмінну упаковку для комбікорму і для добрив. Через високий вміст агресивних хімічних або органічних речовин будь-які інші аналоги сильно схильні до руйнування. Однак поліпропіленове полотно чудово справляється з цим завданням, завдяки несприйнятливості до агресивного середовища. У наших мішках з поліпропілену можна довго зберігати різні хімікати, комбікорми та добрива, не переживаючи про збереження вмісту і упаковки. Такі резервуари стійко впораються з будь-якими навантаженнями.

Більше того, поліпропіленові мішки не впускають всередину упаковки вологу і інші хімікати, але не менш важливим є те, що вони вміють утримувати під своїм покровом хімічні пари, які виходять від добрив. Це означає, що людині буде безпечно працювати з цими речовинами і перебувати з ними в одному приміщенні.

Компанія «Ескалібур-Плюс» пропонує вам за вигідною ціною придбати різні типи поліпропіленових мішків. Ця біла тара дуже проста в експлуатації і зручна в перевезенні. Найбільш практичними є мішки коробчатого типу, які за рахунок прямокутної форми можна легко вантажити, транспортувати і складати один на одного в складських умовах. Не менш широко мішки з поліпропілену застосовуються в побуті: вони справжні помічники при переїзді, для вивезення сміття або для зберігання антикваріату.

Якими перевагами володіють мішки з поліпропілену?

Ми вже тепер обговорили чимало плюсів, заради яких варто купити поліпропіленові мішки від «Ескалібур-Плюс», але на цьому переваги даних виробів для упаковки тільки починаються:

  • Не гниють і не пріють. У складі поліпропіленового полотна лежить тільки нешкідливе полімерне з’єднання і ніякої органіки. Ви можете не переживати про те, що такі мішки зіпсуються від часу, весь термін їх експлуатації не обмежений. Якщо ж м’яка упаковка втратить цілісність або вийде з ладу, використані мішки достатньо відправити на вторинну переробку. Спеціальне обладнання перетворить їх в гранули, які після очищення можна буде знову використовувати для виготовлення нової партії поліпропіленових мішків.
  • Відмінна ударостійкість. Тонке і неймовірно легке поліпропіленове полотно дивовижним чином відмінно справляється з різними фізичними навантаженнями. Тара добре тримає форму, не розтягується, не рветься і здатна витримувати всілякі зіткнення, падіння, численні вигини. При цьому зміни температури навколишнього середовища ніяк не позначаються на якісних характеристиках товарів для упаковки з поліпропілену.
  • Мікроперфорація. Властивість поліпропіленового полотна дозволяє вмісту тари дихати, але не випускає з неї пари або навіть найдрібніші частинки.
  • Несприйнятливість до розчинників. Цілісність упаковки не порушується під впливом мінералів, хімікатів і добрив.
  • Діелектрики. Мішки з поліпропілену не проводять електрику.
  • Висока вантажопідйомність. За допомогою мішків з поліпропілену можна транспортувати і зберігати різні за вагою вантажі, до 100 кг, а іноді навіть більше.

Як не помилитися з вибором?

Хочете підібрати підходящу м’яку упаковку для своїх товарів, але маєте з цим невеликі труднощі? Компанія «Ескалібур-Плюс» завжди з задоволенням пропонує вам свою допомогу у вирішенні цього питання, наші консультанти допоможуть розібратися зі спірними моментами. Досить зв’язатися з нами зручним для вас способом.

Що ж стосується загальних правил підбору мішків з поліпропілену, то вони досить прості:

  • Для цукру і будівельних сумішей ідеально підійдуть поліпропіленові мішки з поліетиленовими вкладишами для додаткового захисту від вологи і пари.
  • Для круп і борошна більше підійдуть поліпропіленові мішки посиленого типу, що володіють підвищеною щільністю.
  • Для насіння, пластівців і іншої продукції досить великої фракції досить і класичних мішків з поліпропілену.

У нас ви можете купити мішки з поліпропілену, виготовлені за індивідуальним замовленням з урахуванням всіх ваших уподобань. Високотехнологічне обладнання та якісна сировина разом з професійним підходом до виробництва забезпечить вас якісної тарою за доступною ціною. Мінімум затрат і максимум задоволення. Переконайтеся в цьому самі!