Харчова стретч-плівка ПВХ – практичне рішення для упаковки продуктів харчування

Пакувальна харчова третч-плівка ПВХ від компанії Ескалібур-Плюс в Кропивницькому широко застосовується в харчовій промисловості для упаковки найрізноманітніших продуктів на ринку України та інших країн СНД. Якщо порівнювати цей матеріал з технічним, то по ширині і довжині намотування вони практично не відрізняються, але існують помітні відмінності по щільності виробу. Вся справа в тому, що для продуктів харчування досить товщини пакувальної стретч-плівки ПВХ в межах 8-10 мікрон.

Полівінілхлоридна стретч-плівка активно використовується в промисловій і торговельній сфері більше кількох десятиліть поспіль, часто для швидкопсувних продуктів: м’ясо, риба, напівфабрикати, солодощі, хліб, булочки та інші товари. ПВХ стретч-плівка з’явилася на світовому ринку після 70-х років і в лічені дні стала незамінним помічником власників продуктових магазинів і підприємств, що спеціалізуються на продуктах харчування. Сфера використання харчової стретч-плівки продовжує розширюватися, завдяки її численним перевагам перед аналогами:

  1. Підвищення терміну зберігання. Прозора пакувальна харчова стретч-плівка ПВХ надовго зберігає презентабельний товарний вигляд, харчові продукти набагато довше зберігаються, не змінюючи якісних характеристик. Це особливо важливо для сфери продажів в умовах ринкової економіки.
  2. Економічність і універсальність. Харчова стретч-плівка ПВХ від компанії Ескалібур-Плюс відрізняється чудовим розтягуванням. Досить лише кілька секунд, щоб обернути продукт стретч-плівкою: матеріал щільно прилягає до упаковуваної продукції, не залежно від її форми і обсягів. В умовах виробництва таку упаковку зручно використовувати вручну або працювати з пакувальними машинами.
  3. Бактеріологічна безпека. Харчова стретч-плівка ПВХ незамінна для харчової промисловості, завдяки можливості пропускати вуглекислий газ і випаровування вологи через матеріал назовні, але при цьому не пропускає кисень всередину. Така особливість дозволяє зберегти відмінні смакові якості і товарний вигляд продуктів харчування, але хвороботворні бактерії залишаються зовні.
  4. Надійний захист. Продукція, упакована в харчову стретч-плівку ПВХ, не боїться вологи, снігу, пилу, бруду, а також випадкових механічних пошкоджень. Як результат, упаковані продукти можна сміливо перевозити або зберігати на складі, в цеху, перед безпосередньою доставкою на полиці торгових мереж.
  5. Простота використання. Харчова стретч-плівка від Ескалібур-Плюс забезпечує високий опір до запітніння продуктів під нею, зберігає високий рівень санітарно-гігієнічних норм. Клієнти завжди бачать, що планують купувати. Такий пакувальний матеріал можна не знімати з м’ясних продуктів і напівфабрикатів перед заморожуванням, розморожуванням або підігрівом в мікрохвильовій печі.

Чи може харчова стретч-плівка ПВХ мати запах і смак?

У деяких випадках пакувальна харчова плівка залишає на фруктах і овочах або інших продуктах харчування неприємний запах, аналогічна ситуація нерідко спостерігається у випадку з тістечками і десертами, упакованими в неякісну плівку ПВХ. Пластмасовий смак призводить їжу в непридатність, що робить використання такої упаковки практично безглуздою. Чому ж так відбувається? Вся справа у виборі неякісного виробника пакувальної продукції, адже виготовлена ​​відповідно до найвищих міжнародних вимог харчова стретч-плівка ПВХ повністю безпечна і екологічна, з нейтральним ароматом і смаком, так як в її склад не входять агресивні і токсичні речовини.

Компанія Ескалібур-Плюс в Кіровограді працює на ринку пакувальної продукції більше 12 років поспіль, наші фахівці високо цінують свою бездоганну репутацію і кожного нашого клієнта, так як ми розраховуємо на тривале плідне співробітництво. Зупинившись на продукції від Ескалібур-Плюс, ви точно не пошкодуєте про прийняте рішення:

  • Висока якість. Наша харчова стретч-плівка ПВХ відрізняється практичністю, довговічністю і зносостійкістю. Ми використовуємо тільки безпечну сировину, яка не шкодить людині і навколишньому середовищу, а також підлягає вторинній переробці. Компанія Ескалібур-Плюс пропонує вам великий вибір стретч-плівки сертифікованої для використання на харчових підприємствах, фірмова продукція має висновок Державної санітарно-гігієнічної експертизи і виготовлена за високими стандартами якості.
  • Презентабельність і естетичність. Прозора текстура і привабливий глянець забезпечать вашим товарам тривалий термін зберігання і відмінний товарний вигляд. Така упаковка подбає про додатковий захист від вологи, а також підвищеної стійкості до агресивних хімічних середовищ і особливо до тварин або рослинним жирам.
  • Універсальність. Упакувати в харчову стретч-плівку ПВХ від компанії Ескалібур-Плюс можна, що завгодно: сире м’ясо, рибу або птицю, фрукти і овочі, яйця, напівфабрикати, солодощі, хлібобулочні вироби.
  • Демократичні ціни. Наші клієнти завжди можуть розраховувати на вигідні цінові пропозиції, наші ціни на якісну і зносостійку плівку ПВХ для харчових продуктів, виготовлену за високими стандартами з використанням високоточного професійного обладнання вас приємно здивують.

Компанія Ескалібур-Плюс уважно стежить за цікавими оновленнями у сфері виробництва високоякісних пакувальних матеріалів для своїх клієнтів. Ми з задоволенням виготовимо для вас харчову стретч-плівку ПВХ в будь-яких обсягах, гарантуємо суворе дотримання термінів виконання, прийнятні ціни на бездоганну якість. Якщо ви бажаєте отримати більш детальну інформацію про наші продукти, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом або залиште свої контакти, щоб наші консультанти передзвонили вам в робочий час.