Гранула поліетилену високого тиску – ефективне рішення для виготовлення упаковки

Світова індустрія виготовлення упаковки активно використовує для виробництва м’якиої тари поліетилен високого тиску і поліетилен низького тиску, саме з цієї сировини отримують найрізноманітніші поліетиленові продукти. Компанія «Ескалібур-Плюс» з Кіровограда працює на основі гранул поліетилену високого тиску, на цей матеріал наш вибір припав зовсім невипадково. За своїми технічними властивостями і характеристиками гранула поліетилену високого тиску ідеально підходить для виготовлення пакувальної продукції:

Еластичність. Готова упаковка з цієї сировини має гнучку і пластичну структуру, вона легко приймає потрібну форму, що дозволяє здорово заощаджувати простір у вантажному контейнері або кузові при транспортуванні продукції.

Глянцева поверхня. Матеріал з гранул поліетилену високого тиску не тільки дуже красивий, але також гладкий і приємний на дотик. Більше того, такі вироби можуть похвалитися діелектричними властивостями, тому відмінно справляються з ізоляцією кабелів.

Універсальність гранул поліетилену високого тиску пояснюється багатофункціональністю та можливістю піддавати самим різним технологічним процесам: заливка, формування, лиття, видування і екструзія. Саме методом екструзії наші майстри на виробництві «Ескалібур-Плюс» в місті Кропивницький виготовляють якісну упаковку з гранул поліетилену високого тиску. Ми працюємо тільки з перевіреною сировиною, яка допомагає в стислі терміни створювати для вас відмінні вироби за доступною ціною. Постійних замовників завжди чекають більш вигідні унікальні торгові пропозиції.

Чому саме ми?

Компанія «Ескалібур-Плюс» працює на світовому ринку пакувальної продукції протягом багатьох років, наша репутація щодня підтверджується професіоналізмом співробітників, ефективною роботою модернізованого високотехнологічного обладнання та розширенням виробництва. Однак це не єдина причина, по якій ви можете бути зацікавлені в нашій співпраці:

• Великий асортимент товарів для упаковки. Якщо ви давно шукаєте якісні пакувальні матеріали за вигідною ціною, наша компанія завжди до ваших послуг. У нас за доступною ціною ви можете купити все, що потрібно для індивідуальної упаковки, для угруповання товарів або для використання тари в промислових масштабах.

Оптимальні ціни. Компанія «Ескалібур-Плюс» не додає в використовувану сировину ніякі здешевлюючі токсичні речовини, тому наші товари повністю нешкідливі і екологічні. Ми встановлюємо вигідні ціни на якісну сертифіковану продукцію, так як ви співпрацюєте з виробником без посередників.

Професійне оснащення. Високотехнологічне обладнання нашої компанії дозволяє нашим фахівцям швидко і якісно виконувати навіть самі об’ємні замовлення. Готова упаковка від «Ескалібур-Плюс» відповідає міжнародним стандартам, а також після завершення експлуатації підходить для вторинної переробки.

Індивідуальний підхід і безкоштовні консультації. Ми завжди намагаємося максимально врахувати переваги наших замовників і готові уважно вислухати ваші уподобання. Якщо ж вам потрібна допомога фахівців в підборі упаковки, менеджери компанії обов’язково допоможуть вам детально розібратися з питанням і нададуть всю необхідну інформацію в стислі терміни.

Звертайтеся за консультацією прямо зараз! Ми вже готові приступити до виконання вашого замовлення.