Де застосовується термозбіжна плівка?

Компанія «Ескалібур-Плюс» із Кропивницького пропонує своїм клієнтам великий вибір пакувальних плівок за доступною ціною, ми працюємо по всій території СНД і завжди гарантуємо оперативне виконання навіть габаритних замовлень. Серед виробників харчових продуктів і власників великих торгових мереж особливо актуальна термозбіжна плівка нашого виробництва. Про переваги та особливості використання такої упаковки варто поговорити детальніше.

У чому секрет популярності матеріалу?

Головна особливість якісної термозбіжної плівки полягає в тому, що під впливом температури вона дає невелику усадку і повністю облягає предмет, не залишаючи зазорів і порожнин, які могли б лопнути і привести до різних ушкоджень товарів. Замовник отримує в міру щільну прозору і неймовірно міцну упаковку з широкою сферою застосування. Щоб надати термозбіжній плівці необхідну форму, нею накривають або обертають предмет, що пакується, і обдувають його гарячим повітрям.

Така плівка відмінно справляється з різними завданнями, але, перш за все, відмінно береже їх від зовнішніх забруднень і механічних пошкоджень. Саме тому термозбіжна плівка виробництва «Ескалібур-Плюс» в Кіровограді затребувана не тільки на виробництві, а й у побутових цілях. Така упаковка також відмінно оберігає упаковану продукцію від передчасного розкриття, непомітно розірвати і відновити термозбіжну плівку просто неможливо.

Спеціальне термозбіжне обладнання дозволяє швидко і ефективно упаковувати продукти в жерстяній або пластиковій тарі в групову упаковку, а також паливні брикети, картонні коробки, іграшки, книги та інші продукти, які транспортуються в великих обсягах. Плівкова упаковка з полівінілхлориду незамінна в сфері упаковки та продажу харчових продуктів: прозора структура плівки не ховає товар від покупця, забезпечує його презентабельний вигляд і привабливість для покупців. Термозбіжна плівка актуальна для упаковки парфумерії, косметики, поліграфії і кондитерської індустрії.

Сфера застосування термозбіжної плівки

Ви напевно не раз бачили упаковки мінеральної води і напої в жерстяних банках, запакованих групою по 6, 8 або 12 одиниць в супермаркетах. Термозбіжна плівка надійно фіксує їх в одному положенні, формуючи своєрідний брикет: такі паки не потрібно додатково упаковувати в картонні коробки, тому даний тип пакувальної продукції відмінно підходить для недорогої і якісної упаковки.

Однак з її допомогою можна не тільки групувати товари, а й пакувати вироби складної геометричної форми, а також демонструвати товарний вигляд продукції: журнали і друкована продукція, іграшки для дітей, автомобільні деталі і не тільки. Плівка тільки виглядає тонкою, але насправді відмінно захищає від зовнішніх впливів.

Переваги термозбіжної плівки

Найзручніше з термозбіжною плівкою працювати за допомогою термозбіжних машин, саме тому компанія «Ескалібур-Плюс» випускає такий матеріал в зручних рулонах по 1500 метрів у довжину – відмінне рішення для автоматизації виробничих процесів. Така пакувальна плівка володіє і іншими важливими перевагами:

• Надійний захист продукції від механічних впливів, від ударів і випадкових зіткнень.

• Плівка не втрачає своїх якісних характеристик при різних погодних умовах, під впливом вологи або температурних перепадів.

• Пружна натягнута плівка відмінно запобігає деформації товару при транспортуванні і тривалому зберіганні на складах магазинів або торгових центрів.

• Ретельно упаковані харчова продукція в термозбіжну плівку дозволяє відчутно збільшити термін зберігання продукту.

• Екологічна безпека такої плівки гарантована можливістю вторинної переробки матеріалу, а також нульовим вмістом токсичних і дратівливих інгредієнтів.

• Сфера застосування нічим не обмежена, так як термозбіжна плівка від компанії «Ескалібур-Плюс» однаково ефективна для харчових продуктів, скляної тари та будівельних матеріалів.

Шукаєте якісний пакувальний матеріал від виробника за доступною ціною? Компанія «Ескалібур-Плюс» в Кропивницького пропонує великий вибір товарів для якісної і надійної професійної упаковки, працюємо з промисловими замовленнями, велика сучасна виробнича база дозволяє задовольняти різним вимогам замовників. Потрібні індивідуальні розміри, а типові параметри вам не підходять? Не біда! Зв’яжіться з нашими консультантами, і вони обов’язково допоможуть вам знайти краще рішення в стислі терміни з мінімальними втратами для бюджету.

Завжди намагаємося йти назустріч своїм клієнтам, а також максимально відповідати вашим очікуванням в питаннях ціни на якісну продукцію. Ми працюємо на міжнародному ринку більше 10 років, тому цінуємо свою бездоганну репутацію і націлені на довгострокове плідне співробітництво. Термозбіжна плівка від компанії «Ескалібур-Плюс» неодмінно стане відмінним рішенням для упаковки ваших продуктів і вигідним капіталовкладенням.