Чому сітка-рукав стала популярною?

Сфера упаковки товарів сьогодні настільки велика і різноманітна, що важко зупинити свій вибір на чомусь конкретному без детального вивчення питання. Однак саме сітка-рукав зі спіненого поліетилену входить до списку найбільш популярних типів пакувальних рішень з багатьох причин. Така м’яка упаковка з прорізами виглядає просто незрівнянно, відразу і не скажеш, що це стильне біле полотно не просто добре виглядає, але і відмінно виконує захисні функції. На користь упаковки говорять численні переваги перед аналогами з інших матеріалів:

• Габарити. Тендітні вироби можна з легкістю захистити від пошкоджень при транспортуванні за допомогою картонної коробки, якщо доповнити її спеціальним паперовим наповнювачем для фіксації. Однак після всіх маніпуляцій така упаковка буде займати багато місця, що істотно збільшує витрати на транспортні послуги. Пакувальна сітка від «Ескалібур-Плюс» вирішує це питання куди простіше – полотно щільно прилягає до товару і практично не додає йому обсягу.

• Вага. Пакувальна сітка зі спіненого поліетилену практично невагома і дуже зручна у використанні, вона дуже компактна і через це займає мінімум місця. Вироби повністю готові до роботи, для їх зберігання не потрібно передбачати ніяких додаткових зав’язок або липких стрічок.

• Міцність і зносостійкість. Сітка-рукав зі спіненого поліетилену не боїться сильних розтягувань, ударів і ривків за рахунок унікальної щільної текстури, а також гнучкості та пластичності. Упаковка залишається незмінною при будь-якій температурі і вологості, вона не намокає, не набухає, не пересихає і не лопається. У доступному ціновому діапазоні ви не знайдете більш вигідного рішення для упаковки. Навіть хімічні речовини не руйнують структуру матеріалу, не псують його зовнішній вигляд і не порушують цілісність.

• Екологічність. Звичайно ж, пакувальна сітка зі спіненого поліетилену виготовлена ​​з полімерів, але при правильній утилізації вона не тільки не шкодить навколишньому середовищу, а й піклується про збереження природних ресурсів, скорочуючи їх знищення. Сітку можна використовувати повторно або відправити на вторинну переробку, вона не містить ніяких шкідливих і токсичних часток, тільки матеріали з нейтральними ароматичними і смаковими властивостями.

Сітка-рукав – універсальне рішення

Що ще зробило сітку зі спіненого поліетилену такої затребуваною і популярною? Звичайно ж, універсальність використання. Така упаковка підходить для роботи з тропічними фруктами, дитячими та новорічними іграшками, керамічними виробами, кришталем і не тільки. Користуватися нею можна в ручному і автоматичному режимі, сітка-рукав зі спіненого поліетилену добре справляється з поставленим завданням. Вона відмінно захищає вміст від механічних пошкоджень, ударів і поштовхів.

Хочете купити якісну упаковку для своїх товарів за доступною ціною? Тоді ви точно потрапили за адресою! Компанія «Ескалібур-Плюс» з Кіровограда протягом багатьох років працює в цій сфері, активно впроваджує нові технології і матеріали на виробництві, щоб максимально задовольняти уподобання клієнтів. Наші ціни і багатий асортимент практичних пакувальних рішень завжди до ваших послуг!