Чому поліпропіленові мішки не бояться морозів?

Поліпропіленове ткане полотно протягом багатьох років залишається актуальним і затребуваним матеріалом для виготовлення універсальної упаковки для самих різних сипучих вантажів і дрібних деталей. Поліпропіленовим мішкам знайшлося застосування в сільськогосподарській сфері, в будівництві, в медицині і навіть в області атомної енергетики. Проста і недорога синтетична сировина, поліпропіленові гранули, дозволяє виготовляти міцну м’яку тару, що ідеально підходить для зберігання практично будь-якої продукції.

Компанія «Ескалібур-Плюс» з Кіровограда займається виготовленням мішків з поліпропілену з ламінованим покриттям за сучасною технологією на протязі багатьох років. Ми суворо контролюємо виробничий процес, тому наші вироби завжди відрізняються довговічністю, високою якістю і надійністю. Купити мішки з поліпропілену за вигідною ціною завжди простіше у виробника безпосередньо, у нас ви також можете розраховувати на унікальна торгова пропозиція при об’ємних замовленнях.

Чому саме поліпропілен?

Якщо говорити про інші матеріали упаковки, які актуальні сьогодні, то поліпропіленове полотно входить в число самих молодих пакувальних матеріалів. Мішки з поліпропілену, які активно використовуються в самих різних сферах, почали виготовляти трохи більше 60 років тому.

Карл Циглер, експерт в галузі хімії, в 1953 році провів кілька успішних експериментів з газом пропиленом. Хіміку вдалося синтезувати кілька полімерних з’єднань, а вже на основі його досліджень італійські вчені трохи пізніше прискорили і вдосконалили процес за допомогою каталізаторів. У шістдесяті роки двадцятого століття на території США і Європи вже активно працювало кілька заводів з виробництва поліпропіленової тари.

На радянському просторі аналогічні підприємства почали свою роботу вже в 1965 році, спочатку в Росії, а потім і в інших країнах. Місцеві хіміки адаптували технологію виробництва під власні потреби і внесли в неї кілька інноваційних рішень. З тих пір актуальність цієї синтетичної упаковки продовжує тільки зростати, адже її якісні характеристики відмінно показали себе на практиці навіть в складних умовах.

Чим особливі поліпропіленові мішки?

Міцне біле полотно отримують на спеціальних ткацьких верстатах, які особливим чином переплітають між собою тонкі поліпропіленові нитки. Сировина витрачається дуже економно: 1 кг поліпропіленових гранул досить для виробництва 250 тисяч метрів матеріалу. Компанія «Ескалібур-Плюс» пропонує своїм клієнтам купити якісні мішки з поліпропілену за вигідною ціною. Наші вироби не розчарують навіть найвибагливішого замовника.

Багатьох клієнтів цікавить всепогодна упаковка, яка не втрачає своїх якісних характеристик в будь-яку погоду. Якщо в сухий і жаркий сезон будь-яка упаковка поводиться добре, то для захисту від морозу і дощу підходить не всякий матеріал. Картон насичується вологою і розмокає, джут не вбереже від попадання вологи всередину упаковки, а поліпропіленові мішки виробництва «Ескалібур-Плюс» не бояться морозів і дощів. У них сипучі продукти можна зберігати на свіжому повітрі навіть без укриття, не переживаючи про псування вмісту упаковки.

Температура плавлення поліпропілену складає 175 градусів, але він стає м’яким при 140 градусах. Чистий поліпропілен зберігає свої якісні характеристики незмінними при температурному режимі від 15 градусів морозу до 140 градусів зі знаком плюс. Підвищити морозостійкість матеріалу можна за допомогою з’єднання з етиленом на молекулярному рівні, що не робить упаковку менш безпечною для роботи з харчовими продуктами.

Переваги мішків з поліпропілену

• Міцність. Відмінні характеристики міцності поліпропіленового полотна дозволяють упаковці з нього чудово справлятися з серйозними фізичними навантаженнями. Саме тому термін експлуатації м’якої тари досить великий, поліпропіленові мішки підходять для багаторазового використання.

•        Екологічна безпека. Хоча мішки з поліпропілену зроблені повністю з синтетичних полімерів, по екологічності вони відповідають високим міжнародним стандартам. Компанія «Ескалібур-Плюс» використовує для виготовлення таких мішків тільки ретельно очищену сертифіковану сировину. Відсутність специфічних запахів або смаків дозволяє сміливо використовувати поліпропіленові мішки для фасування круп, борошна, цукру та інших харчових продуктів.

• Незалежність від температури. Навіть різкі температурні перепади не зроблять негативного впливу на наші фірмові мішки з поліпропілену. Вони відмінно впораються з поставленим завданням в будь-якій ситуації.

• Мінімум відходів. Працювати з поліпропіленовими мішками завжди вигідно і зручно, так як їх виготовляють у вигляді безшовного рукава. Необхідна довжина просто обрізається і прошивається, найчастіше ми використовуємо подвійну строчку для надійності фіксації. Відсутність бічних швів робить таку м’яку упаковку дуже надійною і практичною.

Компанія «Ескалібур-Плюс» випускає ламіновані мішки з поліпропілену, які не тільки не бояться морозів, але і надійно захищають вміст від пилу, ультрафіолетового випромінювання і різних пошкоджень. Хочете знати про нашу пакувальну продукцію більше? Тоді наші менеджери завжди до ваших послуг! Для замовлення ви можете замовити зворотний дзвінок, ми передзвонимо вам найближчим часом.