Чому мішки з поліпропілену один з найбільш затребуваних варіантів упаковки?

Поліпропіленові мішки широко застосовуються в побуті, на виробництві і на самих різних підприємствах, завдяки своїй унікальності і функціональності. Такі товари широко затребувані серед клієнтів виробника упаковки «Ескалібур-Плюс» в Кропивницькому. На нашому виробництві мішки для упаковки шиють з якісної та екологічно безпечної сировини, ретельно обробляючи шви і кромки для надійності. Такі вироби відмінно підходять для зберігання сипучих продуктів в складських умовах, для транспортування будівельного сміття, продуктів харчування і не тільки.

Переваги та особливості мішків з поліпропілену

Популярність і затребуваність поліпропіленових мішків як пакувального матеріалу повністю пояснюється перевагами такої м’якої тари:

• Мінімальна вага. Мішок, здатний витримати вагу вантажу до 50 кг, сам по собі важить трохи більше 100 грам. Це відмінне рішення, що дозволяє перевозити великі обсяги і маси різних матеріалів, не збільшуючи загальну вагу упаковкою. Особливо актуально при використанні типу транспортування, що передбачає обмеження по вазі. Немає необхідності платити за перевезення пакувальних матеріалів, тільки за цінний вантаж.

• Компактні габарити. Порожній мішок з поліпропілену можна скрутити невеликим валиком, який в згорнутому вигляді займає мінімум місця. Якщо порівнювати з пластиковими контейнерами або картонними коробками, мішки з поліпропілену володіють беззаперечною перевагою.

• Висока міцність. Поліпропіленові мішки варто купити заради відмінних характеристик міцності і зносостійкості, білосніжне полотно не боїться температурних змін, не схильне до корозії, не пошкоджується під впливом біологічних факторів і хвороботворних бактерій. Поліпропіленове полотно не розтягується під вагою вантажу, тому його можна використовувати повторно. Поліпропілен несприйнятливий до хімічних речовин, володіє відмінними діелектричними властивостями і низьким поглинанням вологи.

• Невисока ціна. Собівартість сировини для виготовлення поліпропіленових мішків невисока, тому на виробництві компанії «Ескалібур-Плюс», завдяки високоточному сучасному обладнанню, отримують якісну і недорогу упаковку.

Як виробляють мішки з поліпропілену?

Поліпропіленові мішки роблять з поліпропіленових гранул, але вони бувають різної якості, тому готові вироби бувають первинними і вторинними:

1) Первинний поліпропілен відрізняється більш високою якістю, він нетоксичний і має відмінну міцність. Екологічний виріб з відмінними показниками чудово підходить для використання в харчовій промисловості, так як не містить ніяких шкідливих домішок.

2) Вторинний поліпропілен отримують вже шляхом переробки поліпропіленових виробів, які раніше були у використанні, включаючи старі мішки. Від різних домішок їх очищають трохи пізніше, тому мішки з вторинного поліпропілену використовують переважно для будівельних матеріалів, сміття і побутових відходів.

Поліпропіленова сировина у вигляді суміші гранул поміщається в бункер, доповнюється барвниками і іншими необхідними сполучними речовинами, включаючи карбонат кальцію. Саме він надає готовій плівці жорсткість і красивий білий колір. Компанія «Ескалібур-Плюс» в Кропивницькому дотримується сучасної технології виробництва поліпропіленових мішків і суворо регулює склад сировини. З оброблених гранул отримують однорідну масу, яку направляють на екструдер з подальшим нагріванням до 260 градусів. На виході з верстата отримують тонку білу плівку, її охолоджують і ріжуть на смуги – вони і стануть основою плетіння поліпропіленового мішка на спеціальному верстаті.

Де використовують мішки з поліпропілену?

Сфера застосування поліпропіленових мішків не обмежується сипучими продуктами харчування:

• У побуті такі м’які контейнери активно використовують для задоволення різних господарських потреб.

• На підприємствах сільськогосподарської галузі поліпропіленові мішки незамінні для зберігання і транспортування зернових культур, мінеральних добрив, овочів і різних комбінованих кормів.

• Не обходиться без таких мішків і будівельна галузь – для цементу, будівельних сумішей, піску, вугілля, тирси і не тільки.

• У хімічній промисловості така тара використовується для упаковки пральних порошків, твердих засобів для чищення.

• Деякі товари для тварин теж пакують в мішки з поліпропілену.

Якраз хочете купити мішки з поліпропілену для свого підприємства за доступною ціною? Ви потрапили за адресою! Ми подбаємо про ваші товари, забезпечивши їм надійну і недорогу упаковку. Ви також можете замовити брендування продукції за допомогою флексодруку, додаткових вкладишів, наші майстри із задоволенням нанесуть на мішки інформацію для споживача. Зробіть правильний вибір з «Ескалібур-Плюс» вже сьогодні!