Чому краще купувати мішки біг-бег у виробника?

Сучасний ринок пакувальної продукції досить великий, але далеко не кожна позиція, виставлена ​​на продаж, відповідає технічним вимогам, якості та очікуванням замовників. Деякі умільці примудряються робити мішки з поліпропілену в кустарних умовах, не дотримуючись високих стандартів і з використанням низькоякісної сировини. Як результат, такі продукти не можуть забезпечити замовника тривалою експлуатацією, зате коштують недорого. Однак чи є сенс у такій економії?

Компанія «Ескалібур-Плюс» з Кіровограда займається виробництвом упаковки більше 10 років поспіль і робить це на професійному рівні з дотриманням необхідних характеристик і стандартів. Наші мішки біг-бег затребувані по всій території країн СНД і незмінно користуються успіхом, завдяки бездоганній репутації. При цьому ми завжди пропонуємо нашим клієнтам тільки вигідні ціни. Наша компанія націлена на плідну і тривалу взаємовигідну співпрацю без посередників, а напряму з виробником, що дозволяє вам отримати якісний товар без додаткових грошових витрат.

Конструктивні особливості мішків біг-бег

Мішки біг-бег представляють собою міцну м’яку тару з потужними стропами, що забезпечують таку упаковку чудовою вантажопідйомністю. Їх виготовляють з посилених поліпропіленових тканин, що володіють відповідним запасом міцності, тому працювати з такою упаковкою дуже зручно в широкому діапазоні температур.

Компанія «Ескалібур-Плюс» випускає мішки біг-бег, які прекрасно працюють при температурі від -40 до +80 градусів. Ми пропонуємо великий вибір ламінованих і неламіновані контейнерів. У першому випадку поліпропіленова упаковка надійно захищає від випадкових прокидання дрібних товарів, від попадання в контейнер вологого повітря і найдрібніших частинок бруду. Мішки біг-бег без ламінації з полімерної тканини навпаки розроблені для оптимальних умов волого-і повітропроникності. При необхідності ваші м’які контейнери можуть бути доповнені спеціальними вкладишами, стропами, розвантажувальними люками або повнокольоровим друком.

Сумніватися в перевагах таких товарів не доводиться, адже всі вони підтверджені на практиці:

• Мішки біг-бег відрізняються універсальністю використання, так як підходять для роботи з різними порошкоподібними і гранульованими речовинами: як для будівельних сумішей, так і для харчових продуктів. Підходять для транспортування вантажів будь-яким видом транспорту.

• Конструкції на будь-який смак, ми можемо виготовити для вас величезний вибір м’яких контейнерів, що відрізняються кількістю строп, об’ємом внавантаження і не тільки.

• Дивно, але м’яка тара вагою до 1 кг здатна витримувати вантажі в кілька тонн і активно використовуватися кілька разів поспіль.

• Наші мішки біг-бег виготовлені з поліпропілену, що підлягає вторинній переробці, тому після завершення експлуатації їх легко можна буде знову перетворити в гранули для виготовлення нової партії.

• Відмінна міцність поліпропіленового полотна зводить до мінімуму втрати цінного вантажу при вантаженні / розвантаження, транспортування і зберігання.

• Зберігати вантаж в мішках біг-бег можна не тільки в складських приміщеннях, а й на відкритих майданчиках, не переживаючи про його цілісність.

• За рахунок використання нешкідливої нетоксичної сировини на виробництві мішків біг-бег від «Ескалібур-Плюс» така м’яка тара повністю безпечна для людини і для навколишнього середовища.

Які вимоги до якості мішків біг-бег пред’являють на міжнародному рівні?

Згідно з європейським стандартом EFIBCA мішки біг-бег повинні витримувати п’ятикратне перевантаження без втрати якості і без порушення цілісності. М’які контейнери виробництва «Ескалібур-Плюс» виконані з урахуванням високих стандартів якості, ми відповідаємо за кожен виріб.

Наші фахівці знають, як виготовити надійну упаковку для будь-яких ваших товарів, а також нанести всю необхідну інформацію для клієнта безпосередньо на поліпропіленове полотно без використання додаткових вкладишів. Для таких цілей ми використовуємо повнокольоровий флексодрук – ефективне рішення для просування вашого бренду і не тільки.

Хочете замовити мішки біг-бег, але не знаєте, які саме конструктивні особливості повністю задовольнять ваші уподобання? Зв’яжіться з нашим консультантом і розкажіть ситуацію детальніше, разом ми легко підберемо для вас ідеальний варіант. Оперативне виконання замовлення і вигідні ціни гарантуємо!