Чому гранули поліетилену високого тиску ідеальне сировина для виготовлення упаковки?

Компанія «Ескалібур-Плюс» з Кіровограда на протязі багатьох років займається виготовленням недорогої, практичної і безпечної упаковки для самих різних товарів. Наші фахівці уважно стежать за актуальними тенденціями і технологіями, щоб виготовляти максимально надійну і безпечну пакувальну продукцію. Одним з найбільш популярних виробів нашої компанії є сітка-рукав зі спіненого поліетилену, для виготовлення якої ми використовуємо виключно гранули ПВТ ​​- поліетилену високого тиску.

Така гранульована сировина може похвалитися екологічною безпекою, негорючістю і невисокою ціною, що дозволяє без особливих зусиль і грошових витрат виготовити упаковку відмінної якості з універсальною сферою застосування. Вироби на основі гранули поліетилену високого тиску відмінно підходять для упаковки харчової продукції, нехарчових товарів, косметики, всіляких деталей і т.д. Безпека і ефективність такої сировини пояснюється фізичними властивостями гранули ПВТ:

• Нейтральний запах. При виготовленні гранульованого речовини ПВТ ​​сировина проходить ретельну чистку і сортування. По суті такі гранули представляють собою поліетиленові відходи, результат повторної переробки раніше використовуваного матеріалу, але ретельна чистка перетворює його в ідеальну основу для виготовлення універсальної упаковки. Ніяких небезпечних, токсичних або інших домішок з неприємним запахом.

• Хімічна інертність. Навіть при критичних низьких або високих температурах вироби на такій основі залишаються стабільними, несхильними до корозійних процесів. Вони не бояться тісних контактів з кислотними або лужними середовищами, з розчинниками органічного або неорганічного походження. Саме тому працювати з вихідним матеріалом дуже зручно, так як не потрібно створювати ніяких додаткових умов для зберігання або транспортування гранул ПВТ.

• Діелектричні властивості. Спінений поліетилен має відмінну несприйнятність до електрики, ізолюючі властивості такої упаковки добре показали себе на практиці.

• Постійна насипна маса. Гранули ПВТ ​​не змінюють масу або обсяг під впливом вологи.

Чому саме гранули ПВТ?

Насправді вибір фахівців з компанії «Ескалібур-Плюс» не просто так припав саме на гранули поліетилену високого тиску. Ми прекрасно знаємо про те, що така сировина об’єднує в собі відразу кілька переваг для виробника і наших потенційних клієнтів:

• Довговічність. Сітка-рукав зі спіненого поліетилену може похвалитися практично безмежним терміном експлуатації, вона не втрачає своїх якісних характеристик з часом. Така упаковка завжди готова до використання і займає зовсім небагато місця.

• Економічність. Для виготовлення упаковки на основі спіненого поліетилену зовсім необов’язково працювати з технікою для переробки відходів поліетиленового виробництва, можна користуватися вже готовим гранульованим матеріалом. Для цього не потрібно великих грошових витрат, тому наші пакувальні вироби якісні, надійні і коштують зовсім недорого. Сітка-рукав зі спіненого поліетилену – це стильно, красиво, практично і бюджетно.

• Міцність. Поліетилен високого тиску відрізняється пружністю, еластичністю і стійкістю до різних механічних впливів. Готові рукавні упаковки відмінно підходять навіть для гострих предметів і різних виробів нестандартної форми.

• Безпека для природи. Гранула поліетилену високого тиску є продуктом вторинної переробки, що виключає потрапляння пластикових відходів в навколишнє середовище і знижує обсяги використання цінних природних ресурсів.

Наша сітка-рукав зі спіненого поліетилену може похвалитися універсальністю застосування:

• харчова галузь, де без такої тари не обходиться жодна міжнародна транспортування тропічних фруктів;

• транспортування скла та алкоголю, для індивідуальної упаковки тари, що дозволяє захистити вміст від випадкового розбиття і втрати товарного вигляду;

• упаковка антикваріату, зокрема кришталю, старовинних чаш, сервізів, кераміки і не тільки;

• упаковка меблів, а точніше декоративних ніжок ексклюзивних диванів, крісел або сервантів.

У компанії «Ескалібур-Плюс» вас завжди чекають доступні ціни на пакувальну продукцію, індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми з задоволенням беремося за виготовлення упаковки за спеціальними вимогами замовника, але також працюємо з типовими розмірами. Сучасна виробнича база, гранула поліетилену високого тиску, високотехнологічне обладнання та висококваліфіковані фахівці роблять нашу продукцію відомою далеко за межами України і країн СНД виключно з позитивного боку.

Шукаєте оптимальні цінові пропозиції і суворе дотримання термінів виконання замовлень будь-якої складності, тоді ви точно потрапили за адресою. Ми завжди готові йти назустріч своїм клієнтам, гарантуємо високу швидкість роботи з відмінною якістю підсумкової продукції. Вам сподобається працювати з нами!

Телефонуйте для консультації у зручний для вас час або просто напишіть нам в соціальних мережах. Обговоримо всі деталі і створимо для вас ідеальну упаковку в стислі терміни.