Чим сітка-рукав зі спіненого поліетилену краще за інші варіанти упаковки?

Сітка-рукав зі спіненого поліетилену зовсім недавно увірвалася на світовий ринок пакувальної продукції, почавши з країн Азії, але сьогодні Україна та інші країни СНД теж у всю користуються її перевагами. Багато в чому завдяки плідній роботі компанії «Ескалібур-Плюс» з Кропивницького, яка довгі роки поспіль вдосконалює свою пакувальну продукцію для максимального задоволення актуальних потреб своїх клієнтів.

Пакувальної сітці ми приділяємо особливу увагу, адже вона відрізняється універсальністю і практичністю, а використовувати цей тип упаковки можна практично в будь-якій сфері: від декору до ефективного захисту тендітних виробів від різного роду механічних пошкоджень. Наша сітка-рукав – ідеальне рішення для індивідуальної упаковки скляної тари в промислових масштабах, для зберігання делікатних речей, а також для дбайливого транспортування різних предметів при переїзді. Більше того, сітка зі спіненого поліетилену разюче відрізняється від інших варіантів пакувальних матеріалів і за багатьма параметрами беззастережно перевершує їх.

Чим сітка-рукав краще аналогів?

Коротенько пройдемося по основних перевагах такої пакувальної продукції виробництва «Ескалібур-Плюс» з Кропивницького:

• Висока міцність. Варто почати з того, що розірвати сітку зі спіненого поліетилену просто неможливо, вона буде сильно розтягуватися, після чого досить швидко відновить початкову форму без найменших ушкоджень або ознак зносу. Навіть при сильному розтягуванні така упаковка буде відмінно берегти від ушкоджень скляну тару, порцелянові чи кришталеві вироби, елементи декору і навіть надовго збереже свіжість і презентабельний вигляд екзотичних тропічних фруктів. Якщо порівнювати сітку-рукав з картонними коробками або пластиковими контейнерами за характеристиками міцності, у неї точно не буде ніяких серйозних конкурентів. Крім того, такі аналоги займають великий обсяг, а пакувальна сітка зі спіненого поліетилену дозволяє економити простір в транспорті і на складах.

• Еластичність. Завдяки своїй гнучкості і пластичності сітка-рукав від «Ескалібур-Плюс» має унікальну можливість з чудовою ефективністю упаковувати вироби практично будь-яких розмірів і форм, включаючи нестандартні декоративні елементи, які практично неможливо упакувати в картонну коробку. Це може бути будь-який діаметр, будь-яка форма і зовсім неважливо, яка вага буде у вантажу.

• Екологічність. Звичайно ж, картон набагато екологічніший, ніж сітка-рукав зі спіненого поліетилену, так як він з легкістю розкладається, але при правильній утилізації від пакувальної сітки зі спіненого поліетилену шкоди буде ще менше, ніж від картону. Сітка зі спіненого поліетилену підлягає вторинній переробці, в ході якої знову перетворюється в гранули для виробництва нової партії сітчастої тари.

• Повністю самостійна експлуатація. Пакувальна сітка зі спіненого поліетилену використовується для зберігання і транспортування різних вантажів без додаткових допоміжних засобів, ніж визначено виграє перед традиційними паперовими коробками. Сам по собі картон не забезпечує герметичність і надійність упаковки, якщо не подбати про додатковий захист вантажів за допомогою повітряно-пухирчастої плівки і плівки або липкої стрічки. Така модель упаковки коштує трохи дорожче пакувальної сітки і вимагає куди більше маніпуляцій від персоналу, так і не гарантуючи відмінну закріпленість товару в дорозі. Ще один вагомий аргумент на користь того, чому вам варто купити сітку-рукав зі спіненого поліетилену. Вона максимально щільно прилягає до виробу і стає його захисним продовженням, від якого можна позбутися легким рухом руки.

• Незалежність від кліматичних умов. Працювати з нашої сіткою зі спіненого поліетилену одне задоволення, при тому, що робити це можна взимку і влітку з однаковою ефективністю. Якісні характеристики такої упаковки залишаються незмінними при сильних морозах і в літню спеку, не менш стійко така пакувальна продукція справляється і з різкими температурними перепадами, а також зі змінами тиску. Наша сітка-рукав ефективно використовується для перевезення продуктів авіаційним, залізничним та іншими видами транспорту.

• Комфорт в роботі. Користуватися сіткою зі спіненого поліетилену зручно за допомогою автоматизованої лінії, але і вручну можна швидко впоратися з упаковкою великих обсягів з мінімальними зусиллями. Знімати сітку-рукав теж дуже просто і зручно, але робити цього завчасно зовсім не хочеться, адже біле сітчасте полотно відмінно виглядає на вітрині магазинів, створюючи святковий антураж і забезпечуючи естетичну привабливість.

Чому саме «Ескалібур-Плюс»?

Пакувальна сітка зі спіненого поліетилену виробництва «Ескалібур-Плюс» – це не просто недорога і якісна упаковка, а універсальне, ефективне і неймовірно практичне рішення для надійного зберігання та безпечного транспортування ваших товарів. Працюючи з нашою компанією, ви завжди можете розраховувати на якісний сервіс і максимально вигідні пропозиції:

•    Низька ціна. Гарантуємо високу якість продукції, що випускається і демократичну вартість, адже ви співпрацюєте з виробником безпосередньо і немає потреби платити за послуги посередника.

• Професійна консультація. Ми надаємо великий асортимент пакувальної продукції, яку ви завжди можете купити за доступною ціною і в будь-якому обсязі. На рахунку наших майстрів не тільки типові розміри, але і віртуозне виконання нестандартних замовлень. Допоможемо визначитися з правильною упаковкою або виготовимо її з нуля.

•    Сучасне обладнання. Тільки високотехнологічні промислові верстати для виконання ваших замовлень.

Упакуємо ваші товари надійно, якісно і безпечно з «Ескалібур-Плюс»!