5 причин купити ламіновані мішки з поліпропілену

Поліпропіленова тара давно стала популярним типом упаковки для дрібних деталей і сипучих вантажів, мішки виробництва «Ескалібур-Плюс» протягом багатьох років користуються попитом. Ми більше 12 років поспіль займаємося виготовленням екологічною і практичною упаковки з поліпропіленового полотна і спіненого поліетилену, і продовжуємо вдосконалюватися в цій сфері.

Майстри «Ескалібур-Плюс» виготовляють надійні мішки з поліпропілену найрізноманітнішої конфігурації в будь-якому ціновому діапазоні. Наші фахівці уважно стежать за дотриманням високих стандартів якості технології виробництва, але не тільки з цієї причини мішки з поліпропілену заслуговують вашої уваги.

Що змінює ламіноване покриття?

Спочатку поліпропіленові мішки робили без ламінованого покриття, такий вид м’якої упаковки і раніше використовувався на практиці, але помітно поступається ламінованим аналогам за якістю і зносостійкістю. Неламіновані мішки з поліпропілену добре справляються з транспортуванням вантажів і підходять для вивезення сміття. Їх можна використовувати з сипучими продуктами великої фракції, такі як мука, пісок або цукор просто будуть висипатися між нитками поліпропілену.

Більш сучасна технологія виробництва поліпропіленових мішків – ADSTAR, яка використовується на виробництві «Ескалібур-Плюс», передбачає спеціальне ламіноване покриття на поверхні полотна. Такий нюанс робить готові вироби в рази надійніше, міцніше і естетичніше.

Чому саме ламіновані мішки з поліпропілену?

Поліпропіленові мішки виробництва «Ескалібур-Плюс» від виробника ви завжди можете купити за найбільш вигідною ціною, найпривабливіші пропозиції чекають постійних клієнтів і оптових замовників. Досить пройтися по основним перевагам такої м’якої тари, щоб ви змогли безпомилково прийняти правильне рішення:

• Міцність і зносостійкість. Ламіновані нитки з поліпропілену набагато міцніші, ніж без ламінації. Вони стійко переносять серйозні навантаження, не бояться перевантажень і розтягувань, приймають будь-яку форму, не завантажують простір, раціонально використовують місце у вантажному транспорті. Матеріал підходить для транспортування, навантаження і розвантаження, а також для тривалого зберігання сипучих вантажів. Мішки з поліпропілену неможливо порвати вручну, вони добре зберігають вихідну форму.

• Екологічність. Як синтетичний матеріал, поліпропіленове полотно забруднює навколишнє середовище, якщо утилізувати його неправильним способом. Наші фірмові мішки з поліпропілену підлягають вторинній переробці, після якої вони перетворюються в гранульовану речовину. Матеріал відрізняється нейтральним запахом і смаком, тому відмінно справляється з безпечним транспортуванням харчових продуктів і не тільки.

• Використання флексодруку. Працюючи з ламінованими поліпропіленовими мішками, можна не використовувати поліетиленові вкладиші. Інноваційне покриття поліпропіленових мішків підходить для безпосереднього нанесення друку до 3-х кольорів на поверхню. Нанести інструкцію із застосування, корисну інформацію для користувачів або фірмовий рекламний логотип вам допоможуть менеджери «Ескалібур-Плюс» в Кропивницького. Невисокі ціни на професійні послуги стануть приємним бонусом.

•  Доступна ціна. Купити ламіновані мішки з поліпропілену за вигідними цінами ви завжди можете в нашій компанії. Допоможемо визначитися з вибором, швидко і якісно виконаємо навіть об’ємні замовлення. Проконсультуватися по товарам ви можете в будь-який зручний час.

• Універсальність. Сфера застосування мішків з поліпропілену практично не має меж. Найбільше така м’яка тара підходить для сипучих продуктів, дрібних деталей і будівельних сумішей. Однак вони не менш ефективні при перевезенні дров, фруктів і овочів.

Хочете купити якісні мішки з поліпропілену від виробника за вигідними цінами? Компанія «Ескалібур-Плюс» до ваших послуг!