Як вигідно купити якісну і ефективну упаковку для своїх товарів?

Сучасному споживачу доступний широкий асортимент пакувальних рішень в самих різних цінових діапазонах: від бюджетної плівки до художнього картону і не тільки. Практика показує, що у кожного типу упаковки є переваги і недоліки, тому до підбору такого виробу для конкретного продукту необхідно підходити максимально обдумано, зважаючи на різні фактори:

• Зручність роботи. З упаковкою має бути дуже комфортно працювати вручну або з використанням автоматизованого обладнання. Процес не повинен займати у працівника занадто багато сил і часу, інакше це може негативно позначитися на роботі виробництва або спричинити за собою додаткові грошові витрати. У компанії «Ескалібур-Плюс» з міста Кропивницький протягом багатьох років створюються оригінальні і типові пакувальні рішення з спіненого поліетилену і поліпропілену, для упаковки самих різних вантажів і товарів.

• Ціна. Грошові витрати на пакування повинні бути доцільними. Для стандартних поштових відправлень достатньо використовувати найпростіші картонні коробки з тришарового картону або поліпропіленові мішки і плівку, адже в такому випадку коробки з картону або м’які тари служать тільки захистом від пошкоджень. Коли ж мова йде про фірмову упаковку дорогої побутової або цифрової техніки, упаковка несе також рекламну та інформаційну функцію. Брендовані мішки для комбінованих кормів або біг-беги, виконані за індивідуальними параметрами від «Ескалібур-Плюс» ви завжди можете купити за вигідною ціною від виробника. Якість готових виробів гарантовано.

• Зносостійкість і практичність. Ці дві якості також особливо важливо враховувати при упаковці вантажів. Крупи і продуктові суміші не можна упаковувати в овочеві сітки, вони куди краще збережуться в поліпропіленових мішках. Однак для свіжих фруктів і овочів з щільною структурою набагато краще використовувати мішки-сітки, що володіють відмінною вентиляцією і практичністю. Правильне використання упаковки за призначенням забезпечить споживача комфортом і подбає про збереження вмісту. Потрібна допомога з підбором? Компанія «Ескалібур-Плюс» завжди до ваших послуг.

• Екологічність і безпека. Компанія «Ескалібур-Плюс» виробляє великий вибір пакувальних рішень з штучних матеріалів, ми не виснажуємо природні ресурси, а наша продукція сприяє їх заощадженню і раціональному використанню. Гранула поліетилену високого тиску і поліпропілен, з якого зроблені наші товари для упаковки, підлягають вторинній переробці, їх також при необхідності можна використовувати повторно.

Чому «Ескалібур-Плюс»?

Якщо вам потрібна якісна упаковка від виробника, краще варіанту ніж фірмові розробки «Ескалібур-Плюс» вам буде важко відшукати. І цей факт неодноразово підтверджений численними відгуками наших партнерів і нових клієнтів. Ми завжди прагнемо створити максимально вигідні умови для співпраці з нами і тримаємо під контролем якість продукції, що випускається.

«Ескалібур-Плюс» – це бездоганна репутація, напрацьована роками плідної роботи справжніх майстрів своєї справи. Наші консультанти завжди допоможуть вам зробити правильний вибір для надійної і ефективної упаковки ваших товарів. Є індивідуальні вимоги до конкретного типу упаковки? Ми обов’язково зробимо все в кращому вигляді і за доступною ціною при оптовому замовленні. Обираючи нашу компанію, ви віддаєте перевагу безцінному досвіду, якості та професіоналізму.

За більш детальною консультацією ви завжди можете звернутися до наших фахівців по телефону або через офіційні сторінки «Ескалібур-Плюс» в соціальних мережах. Чекаємо вас!