Як доставити квіти з іншої країни в ідеальному стані?

Хто ж не любить ніжні пелюстки троянд, витончені бутони тюльпанів, чуйні півонії в середині осені або розкішні кали? Щоб доставити ці витончені рослини в нашу країну з Голландії або з інших далеких держав, постачальникам доводиться прикладати максимум зусиль для якісної, безпечного та ефективного транспортування. Сітка зі спіненого поліетилену виробництва «Ескалібур-Плюс» давно стала ефективним вирішенням цієї проблеми, в такій м’якій захисній оболонці навіть самі трепетні пелюстки будуть в цілості й схоронності. Сітка-рукав легким рухом надівається на кожен бутон, що робить його практично несприйнятливим до зовнішніх впливів.

Біла пакувальна сітка відмінно виглядає, тому її нерідко використовують в декоруванні букетів: упаковка добре справляється з декоративною і захисною функцією. Вона м’яко утримує бутони в зібраному стані, що істотно продовжує їх термін придатності і естетичний вигляд. Осередки в білосніжному полотні не дають можливості розвиватися будь-яким бактеріям і процесам гниття, у квітів завжди є доступ до свіжого повітря, що особливо важливо для тривалого зберігання. Крім того, рукав сітки зі спіненого поліетилену не сильно скручує тендітні квіти, що дійсно важливо для дбайливого транспортування.

Хочете доставити невелику або велику партію живих квітів в свій магазин або торговельну мережу? Найкращим рішенням стане ідея купити пакувальну сітку зі спіненого поліетилену в Кропивницькому в компанії «Ескалібур-Плюс». Наші консультанти чудово знають всі тонкощі використання такої упаковки для зберігання і перевезення всілякої продукції, включаючи квіти. Абсолютно неважливо, звідки буде їхати партія свіжих тюльпанів, троянд або орхідей, адже наша сітка-рукав відмінно впорається з поставленим завданням при будь-яких розкладах. Гарантуємо дбайливу доставку і доступні ціни на якісну упаковку.

Чи справді сітка-рукав підходить для таких цілей?

Десятки наших клієнтів вже встигли протестувати сітку зі спіненого поліетилену на практиці і залишилися задоволені результатами, про що говорять позитивні відгуки замовників. Чому пакувальна сітка-рукав від «Ескалібур-Плюс» відмінне рішення для транспортування квітів? Все дуже просто:

• Відмінна амортизація. Сітка зі спіненого поліетилену за своєю структурою являє собою закриті осередки, наповнені газом, що забезпечує мінімальну вагу такої упаковки та надає полотну чудові амортизаційні властивості. Як результат, упаковка гасить навіть найпотужніші поштовхи або удари, нівелює різні механічні пошкодження, яким може бути підданий цінний вантаж під час завантаження і розвантаження.

• Мінімальна поглинання вологи. Сітка зі спіненого поліетилену не пропускає воду, не вбирає її, не втрачає цілісності під впливом вологи, не втрачає своїх якісних характеристик навіть в умовах постійного впливу негативного середовища.

• Еластичність. Пакувальна сітка зі спіненого поліетилену, яку пропонує купити компанія «Ескалібур-Плюс» з Кіровограда, не боїться занадто низьких або високих температур, стійка до температурних перепадів.

• Біологічна безпека. Чарункова структура не руйнується під впливом різних біологічних факторів, несприйнятлива до цвілі, виключає розвиток гнильних процесів. Транспортуючи живі квіти в такій упаковці, ви можете не переживати про те, що вони спітніють або втратять товарний вигляд. За умови дотримання всіх правил транспортування такого товару з використанням спіненого поліетилену, мінімальні витрати на безпечне транспортування гарантовані.

• Стійкість до деформацій. Навіть якщо серйозні механічні дії мали місце, сітка-рукав відразу відновить початкову форму, як тільки такі дії припиняться.

Якщо ви хочете купити таку пакувальну сітку, варто також відзначити доступну ціну нашого фірмового продукту. Як виробник, ми відповідаємо за якість, зносостійкість, практичність і довговічність нашої продукції. Спробуйте і переконайтеся особисто, що працювати з нашою сіткою зі спіненого поліетилену одне задоволення. Наші менеджери вже готові проконсультувати вас з приводу замовлення першої пробної партії від компанії «Ескалібур-Плюс» в місті Кропивницький. З нами завжди вигідно, адже постійних клієнтів чекають унікальні торгові пропозиції для максимально вигідного співробітництва.

Упаковка бутонів живих квітів далеко не єдиний спосіб використання пакувальної сітки для безпеки і краси ваших товарів. Хочете знати про це більше? Тоді зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом вже сьогодні!