Транспортування вантажів авіатранспортом: чому упаковка має значення?

З недавніх пір компанія «Ескалібур-Плюс» в Кропивницькому співпрацює з авіаційним підприємством, яке займається перевезенням вантажів і обслуговуванням авіаліній, тому ми вирішили детальніше розповісти про особливості і тонкощі упаковки в такій сфері.


В процесі завантаження і розвантаження, а також під час транспортування і зберігання, вантажі схильні до ряду зовнішніх впливів:

  • Механічні у вигляді статичних навантажень, вібраційних процесів, тертя, ударів і поштовхів.
  • Біологічні проявляються в розвитку хвороботворних бактерій, псування товарів гризунами чи комахами.
  • Кліматичні, а саме температурні перепади, критичні температури, сонячна радіація, тумани, опади, підвищена вологість або сухість, перепади тиску.

Неправильно підібрана тара призводить до значних пошкоджень вантажів, що транспортуються, тому перевізникам, і не тільки, особливо важливо подбати про якісну упаковку. Компанія «Ескалібур-Плюс» спеціалізується на цьому питанні з 2007 року. тНаші фахівці точно знають, як правильно і надійно упакувати найрізноманітніші вироби, щоб спростити, прискорити і забезпечити їх транспортабельність. Ми створюємо ефективну пакувальну продукцію, яка забезпечує практичне і якісне кріплення товарів, що транспортуються, для завантаження і розвантаження.

Яку упаковку ми пропонуємо?

Компанія «Ескалібур-Плюс» в Кропивницбкому працює з великим асортиментом пакувальної продукції зі спіненого поліетилену і поліпропілену за вигідними цінами. Наша виробнича база дозволяє оперативно виготовити великі обсяги упаковки в типових або індивідуальних розмірах:

  • Споживча тара – це індивідуальна упаковка, в яку продукцію фасує виробник для безпосереднього комфорту споживача.
  • Додаткова вважається другим шаром упаковки, поверх споживчої. Вона призначена вже для захисту виробів від агресивних чинників середовища, для збереження товарного вигляду і надійності етикеток, дозволяє згрупувати кілька виробів для зручності зберігання і перевезення – термозбіжна плівка на скляній тарі або блок з пластикових пляшок з напоями.
  • Транспортна володіє високими характеристиками міцності і зносостійкості, тому легко переносить серйозні механічні пошкодження, удари і вібрації. Довгий час єдиним ефективним рішенням таких проблем вважалися пластикові, металеві, дерев’яні або картонні коробки, але ми пропонуємо не менш цікаве і економічне рішення – технічні плівки.

М’які контейнери для сипучих продуктів і плівки для фіксації вантажів на палетах від «Ескалібур-Плюс» стануть відмінним рішенням для габаритних вантажів, але у нас є ефективні рішення і для індивідуальної упаковки: сітка-рукав зі спіненого поліетилену, харчова плівка або плівка ПВХ.

Якщо мова йде про упаковку електроніки та цифрової техніки або про тендітні вантажі, у повітряно-пухирчастої плівки від компанії «Ескалібур-Плюс» немає рівноцінних аналогів на ринку: такий пакувальний матеріал потребує мінімальної підготовки, створення транспортировочной тари вимагає мінімальних грошових витрат і часу. Стрейч-плівки добре захищають вантажі від пилу і бруду, а також забезпечують максимально щільну фіксацію на палеті і не тільки.

Особливості авіатранспортування вантажів

Коли мова йде про перевезення вантажів літаком, від якості упаковки залежить не тільки те, чи отримає клієнт своє замовлення, а й безпека екіпажу. Якщо під впливом перепадів температури або при сильних поштовхах від вібрації товар буде пошкоджений, за цим підуть значні фінансові втрати, як для замовника, так і для перевізника. Пакувальна продукція від компанії «Ескалібур-Плюс» подбає про те, щоб упаковка будь-яких ваших вантажів повністю відповідала державним і міжнародним стандартам.

Окремо варто поговорити про поштучне транспортування скляної тари літаком. Елітний алкоголь і мінеральна вода в склі на рейсах коштують досить дорого, тому постачальники особливу увагу приділяють товарному вигляду такої продукції. Рішенням проблеми з пошкодженням скла і порушенням цілісності упаковки стала сітка-рукав зі спіненого поліетилену. Так пляшки з напоями не тільки відмінно виглядають, але і надійно захищені від випадкового розбиття при поштовхах, зіткненнях або навіть падіннях.

Чому варто довіритися майстрам з компанії «Ескалібур-Плюс»?

Ми працюємо в сфері виготовлення та дистрибуції пакувальної продукції більше 12 років, володіємо масштабним виробничим потенціалом і постійно вдосконалюємо технології виготовлення своїх виробів. Число наших клієнтів постійно зростає разом з кількістю позитивних відгуків не тільки на території України, а й далеко за її межами по всій території СНД. Співпрацюючи з нами, ви завжди можете розраховувати на взаємовигідні відносини і унікальні торгові пропозиції, так як ми цінуємо кожного клієнта:

  • Екологічна сировина. Ми працюємо тільки з нешкідливими матеріалами для виготовлення якісної і зносостійкої упаковки за доступними цінами. Сітка-рукав зі спіненого поліетилену підходить для безпосереднього контакту з харчовими продуктами, не має неприємного запаху або токсичних випарів. Вироби з використовуваного спіненого поліетилену і поліпропілену підлягають вторинній переробці, нешкідливі для навколишнього середовища.
  • Оперативне виконання замовлень. Беремося за замовлення будь-якої складності, працюємо з типовими і індивідуальними розмірами, завжди гарантуємо високу якість і точне дотримання термінів.

Великий вибір пакувальної продукції від «Ескалібур-Плюс» задовольняє уподобанням самих різних клієнтів, включаючи високі вимоги авіаційної сфери, що підтверджують недавні практичні тестування наших товарів і успішно укладені контракти про співпрацю. Хочете знати більше? Завжди готові відповісти на ваші запитання!