Типи поліпропіленових мішків для надійної упаковки ваших продуктів

Поліпропіленові мішки – досить затребувана м’яка тара для упаковки вантажів і різних продуктів, багато компаній зупиняють свій вибір саме на них невипадково. Пояснення тому висока міцність і одночасно невисока вартість мішків з поліпропілену, особливо в разі співпраці з виробником такої упаковки безпосередньо. Компанія «Ескалібур-Плюс» з міста Кропивницький давно працює на цьому професійним терені, тому ми із задоволенням виготовимо для вас якісні мішки з поліпропілену за типовими або індивідуальними параметрами.

Поліпропіленові мішки – це не тільки практична, а й екологічна упаковка, адже після завершення терміну експлуатації вони підлягають вторинній переробці. При правильній утилізації шкоди навколишньому середовищу виключений, адже з перероблених поліпропіленових мішків можна отримати нову сировину для чергової партії упаковки.

Що можна упакувати в таку тару?

Мішки з поліпропілену – прекрасне пакувальне рішення для зберігання і перевезення наступних типів продукції:

• Будь-які харчові продукти, включаючи крупи, цукор, всі види борошна, прянощі і спеції, чай, комбіновані корми, сіль, макаронні вироби і не тільки. Дихаюча текстура поліпропілену не дозволяє продукції пліснявіти і при цьому відмінно захищає її від попадання вологи ззовні.

• Різні будівельні суміші: від мішка для цементних сумішей до поліпропіленових упаковок для сухих лакофарбових матеріалів. Така упаковка може зберігатися навіть під відкритим небом, що особливо актуально для будівельно-ремонтних робіт, які нерідко супроводжуються не зовсім сприятливими умовами.

• Сортування, упаковка і вивезення сміття також проводиться з комфортом, звичайно ж з використанням мішків з поліпропілену. Тара ефективна для будівельних, побутових та виробничих відходів, адже в такій тарі їх зручно завантажувати і сортувати при необхідності.

• Упаковка для хімічних речовин з поліпропілену також не має рівноцінних аналогів протягом багатьох років. У поліпропіленове полотно можна упаковувати навіть агресивні хімікати, включаючи порошкові розчинники, засоби для прочищення зливних труб і не тільки.

• Фермерські добрива для сільськогосподарських культур, комбіновані кормові добавки для тварин або засоби для боротьби з дрібними шкідниками теж можна упаковувати в мішки з поліпропілену.

Які бувають мішки з поліпропілену?

На виробництві упаковки «Ескалібур-Плюс» в місті Кропивницький є все, що потрібно для якісної та ефективної упаковки ваших товарів в будь-яких розмірах для комфортної експлуатації. Мішки з поліпропілену можуть бути неламінованими і ламінованими, ми віддаємо перевагу саме другому варіанту, так як працюємо за сучасною технологією ADSTAR. Наші поліпропіленові мішки відрізняються відмінною міцністю, наносити зображення на робочу поверхню можна без використання додаткового вкладиша.

Ми пропонуємо великий вибір мішків з поліпропілену за доступними цінами:

• Білі поліпропіленові мішки 50 кг спеціально для транспортування цукру, солі, борошна, зернових культур та іншої сипучої продукції.

• Поліпропіленові мішки для сміття можуть бути і неламіновані, в них зручно вивозити будівельне сміття або домашні побутові відходи.

• Поліпропіленові мішки 25 кг – популярна тара для фасування сипучих продуктів у торговельній сфері. Відмінно підійде для мінеральних добрив і комбінованих кормів, за рахунок оптимальних параметрів і щільної структури.

• Мішки по 10 і 5 кг з поліпропілену також не менше затребувані в сфері продажів.

• Поліпропіленові мішки коробчатого типу з клапаном найчастіше застосовуються на виробництвах для завантаження тари з використанням автоматизованої лінії.

Отримати більш детальну консультацію по типам і параметрам, за якими виготовляються поліпропіленові мішки в компанії «Ескалібур-Плюс» ви завжди можете, зв’язавшись з нашими консультантами в робочий час будь-яким зручним для вас способом. Ми працюємо не тільки з типовими розмірами, але також виготовимо для вас м’яку тару за індивідуальними заданими параметрами. Гарантуємо чудову якість, дотримання строків виконання та максимально вигідні ціни для всіх наших клієнтів. Співпраця з нами принесе вам тільки позитивні емоції!