Сучасні тенденції в упаковці: екологічність понад усе

  • Eco

У 2019 були опубліковані результати міжнародного дослідження серед споживачів від компанії Ball Corporation’s. Ключовою темою опитування було питання, чи зацікавлені клієнти в покупці товарів в екологічній упаковці. Респонденти з різних куточків світу, близько 73% відсотків, відповіли, що при наявності вибору завжди віддадуть перевагу нешкідливій тарі перед токсичними штучними матеріалами. Більше половини учасників дослідження навіть заявили про свою готовність платити більше за товар в екологічній упаковці.

Компанія «Ескалібур-Плюс» крокує в ногу з часом, тому більше 12 років поспіль випускає виключно безпечну пакувальну продукцію зі спіненого поліетилену і поліпропілену для самих різних продуктів. Наші вироби вибирають не тільки на території України, а й по в інших країнах СНД, завдяки високій якості, оперативності виконання будь-яких обсягів замовлень і доступних цін на добірну продукцію. Попит на безпечну упаковку, яка підлягає вторинній переробці, стає дедалі більше, але наші виробничі потужності справляються навіть з великими обсягами роботи.

Екологічність пакувальної продукції дуже багато важить для харчової промисловості та сфери торгівлі харчовими продуктами, тому серед наших товарів найбільш популярною позицією протягом багатьох років залишається сітка-рукав зі спіненого поліетилену. Така практична упаковка дозволяє безпечно доставити скляну тару, свіжі фрукти або тендітні вироби з будь-якої точки планети без найменших ушкоджень або порушення цілісності. Довгий час для упаковки використовувався целофан, але саме спінений поліетилен став упаковкою нового покоління.

Кілька фактів про вспенений поліетилен

Упаковка зі спіненого поліетилену широко використовується в багатьох сферах професійної діяльності людини, такі вироби можна купити для захисту декоративних дерев’яних ніжок меблів. Якщо порівнювати зі звичайною плівкою з поліетилену, то спінений поліетилен не пристає до упаковуваної поверхні, не залишає на ній некрасивих слідів або деформацій. Така упаковка використовується і в медицині, для амортизації і захисту ліків від пошкоджень при падіннях, вібраціях або поштовхах, а також для безпеки електроприладів або медичного обладнання.

У сфері обробки деревини листи спіненого поліетилену виступають в ролі відмінної прокладки між дерев’яними елементами, яка захищає від відколів, подряпин і ударів. На цьому список виробництв, де активно використовується такий матеріал тільки починається, адже відгуки та практичні випробування клієнтів, які вже встигли купити упаковку зі спіненого поліетилену для своїх товарів, підтверджують його ефективність в сфері упаковки.

Переваги сітки-рукава зі спіненого поліетилену

На достоїнстваї упаковки-сітки з спіненого поліетилену варто зупинитися більш докладно:

  • Еластичність матеріалу. Пружна структура упаковки робить роботу з нею максимально комфортною, простий і безпечної, так як гнучкі пористі полотна з легкістю приймають практично будь-яку форму, продукту, що пакується . Сітка обтягує предмет, але не робить на нього тиску, який міг би стати причиною деформації або найменшого ушкодження.
  • Водонепроникність. Чарункова структура сітки зі спіненого поліетилену має чудову водостійкість, вона не руйнується навіть в умовах тривалого впливу вологи.
  • Стійкість до деформації. Сітка зі спіненого поліетилену не боїться перепадів температури, рекордних знижень або підвищень температурних режимів, несприйнятлива до різкої зміни атмосферного тиску, що робить таку упаковку ефективною і практичною навіть для транспортування авіаційним транспортом.
  • Амортизація. Сітка-рукав зі спіненого поліетилену володіє достатніми амортизаційними властивостями для того, щоб уберегти скляну тару, фрукти або інші вироби від механічних пошкоджень. Саме тому такі матеріали є відмінним рішенням для індивідуальної упаковки скляних пляшок, дорогих тропічних фруктів і не тільки.
  • Зносостійкість. Сітка-рукав від компанії «Ескалібур-Плюс» відрізняється високою міцністю, довговічністю і стійкістю до зносу. Матеріал підходить для тривалої експлуатації в будь-яких умовах, ви можете не сумніватися в тому, що цей продукт збереже свої якісні характеристики на тривалий термін.
  • Бактеріологічна безпеку. Особлива чарункова текстура сітчастого спіненого поліетилену забезпечує несприйнятливість до впливу хімічних речовин, біологічних факторів, не сприяє формуванню умов для утворення цвілі і грибків. У складі матеріалу немає компонентів, які приваблюють комах і гризунів.
  • Безпека і екологічність. Сітка-рукав підлягає вторинній переробці, вона володіє екологічністю і повністю нешкідлива, як для навколишнього середовища, так і для людини. Навіть при безпосередньому контакті з харчовими продуктами ризик інтоксикації або алергічної реакції виключений, так як в складі немає токсичних або агресивних компонентів. Ніякого неприємного запаху або стороннього смаку така упаковка не надає.

Хочете купити якісну сітку зі спіненого поліетилену для своїх продуктів? Компанія «Ескалібур-Плюс» в Кропивницькому обов’язково допоможе вам з вирішенням цього питання у зручний для вас час. Не витрачайте дорогоцінні ресурси на неякісні і дорогі упаковки, якщо ви завжди можете отримати якість за вигідною ціною в «Ескалібур-Плюс». За більш детальною консультацією ви завжди можете звернутися до наших менеджерів. Ми працюємо і вдосконалюємо свою продукцію з року в рік для вас!