Сітка зі спіненого поліетилену – ваш вірний помічник при переїзді і не тільки

Сітка-рукав – дійсно ефективне рішення для упаковки різних вантажів і продуктів в доступному ціновому діапазоні з дотриманням безпеки при зберіганні або транспортуванні. Десятки клієнтів компанії «Ескалібур-Плюс» протягом багатьох років активно використовують саме цей тип упаковки для роботи з крихкими виробами, скляною тарою і тропічними фруктами.

Головна перевага, заради якої варто купити сітку рукав зі спіненого поліетилену, зовсім не низька ціна цієї упаковки, а універсальність. Адже працювати з нею зручно вручну і з використанням фасувальної лінії, а широкий ряд відмінних експлуатаційних характеристик дозволяє з легкістю упаковувати в сітку зі спіненого поліетилену практично будь-яку річ. У пошуках дійсно якісного і одночасно недорогого пакувального матеріалу з спіненого матеріалу вашим помічником незмінно є компанія «Ескалібур-Плюс» з Кропивницького.

Ми виготовляємо сітку пакувальну на основі гранул поліетилену високого тиску, вироби можуть бути довільних розмірів, але завжди без швів і розривів. Наші фахівці і високотехнологічне обладнання гарантують високу якість упаковки, її зносостійкість, практичність і екологічність. У складі сировини немає токсичних і шкідливих компонентів, тому купити сітку-рукав зі спіненого поліетилену можна навіть для роботи з дитячими товарами або харчовими продуктами. Якщо вам потрібна допомога з підбором пакувальної сітки для ваших продуктів, звертайтеся за консультацією до професіоналів прямо зараз!

Чому сітка зі спіненого поліетилену?

• Амортизація. Якщо потрібно безпечно транспортувати товари, що вимагають дбайливого ставлення, особливо з проблемними дорогами, купити сітку-рукав від «Ескалібур-Плюс» напевно буде найвірнішим рішенням. Такий матеріал добре підходить для індивідуальної упаковки, тому скляні пляшки не стикаються одна з одною, а фрукти в сітчастому полотні забезпечені природною вентиляцією і здатні витримати навіть самі далекі подорожі без єдиної вм’ятини. Всі механічні дії, поштовхи і удари сітка бере на себе, ефективно захищаючи вміст.

• Стійкість до хімічних і біологічних речовин. Пакувальна сітка зі спіненого поліетилену не боїться безпосередніх контактів з агресивними хімічними речовинами і фруктовими кислотами. Матеріал при будь-яких умовах зберігає чудову міцність, зносостійкість і довговічність, а також не сприяє плісняві або розвитку хвороботворних бактерій.

• Еластичність. Ще одна унікальна перевага сітки-рукав зі спіненого поліетилену – пружність і еластичність. Наскільки сильно б не розтягувалася сітка, вона з легкістю прийме необхідну форму і відмінно впорається із захисною функцією. Її зручно одягати на будь-які товари, включаючи вироби нестандартної форми або конструкції. За рахунок чудового розтягування полотна, процес упаковки не приносить абсолютно ніяких складнощів.

• Екологічність. Працюючи з нашою пакувальною сіткою, ви не побачите ніяких крихт поліетилену або неприємного запаху, так як виріб абсолютно нейтральний і має нульову токсичність. Ми відповідаємо за якість і безпеку нашої продукції, як для товарів, так і для персоналу. Матеріал також підлягає вторинній переробці, яка дозволяє уникнути забруднення навколишнього середовища.

• Водостійкість. При контакті з водою пакувальна сітка зі спіненого поліетилену не змінює свої якісні характеристики. Ви не побачите ніяких набряклих або розмоклих сіток-рукавів, так як вони мають закриту комірчасту структуру. Якщо фрукти в такій упаковці потраплять під дощ, вони дуже швидко висохнуть природним способом і ніяких додаткових маніпуляцій для збереження їх якості не буде потрібно. Беззастережна перевага перед картоном і папером, які в аналогічних умовах могли просто розкиснути і зіпсувати цінний вантаж.

• Вентиляція. Продукти в такій упаковці можуть вільно «дихати». Це особливо важливо для свіжих фруктів і овочів, адже вони мають властивість гнити при надмірній кількості води. Пористе поліпропіленове полотно подбає про те, щоб волога не затримувалася на поверхні упакованих продуктів, а це істотно продовжить їх термін придатності.

Як використовувати сітку з спіненого поліетилену?

Чи варто говорити про те, що така упаковка додає продуктам на полицях магазинів особливо привабливий зовнішній вигляд, адже все і так зрозуміло. Однак в побуті у сітки-рукава не менше застосувань, ніж в бізнесі і на виробництві. Вона стане справжньою знахідкою, коли ви зберетеся переїжджати.

Як компактно і безпечно упакувати сімейний сервіз, що передається з покоління в покоління? Або може антикварний годинник, оригінальні старовинні меблі з натурального дерева, які можуть безбожно подряпатися при транспортуванні? Найкраще з усіма цими завданнями впорається саме сітка зі спіненого поліетилену. Упаковка займе всього кілька хвилин, але вони будуть витрачені з користю. Вартість такої захисної упаковки не стане проблемою для сімейного бюджету. До речі, улюблені новорічні іграшки теж краще упакувати в такі індивідуальні тари.

Ніжки дивана або серванта залишаться в цілості й схоронності, якщо виділити і для них невелику кількість сітчастого полотна. Для роботи з нашої сіткою не потрібні ніякі складні інструменти або навички, адже все просто і інтуїтивно зрозуміло.

Компанія «Ескалібур-Плюс» з Кіровограда точно знає, як надійно, безпечно і недорого упакувати, що завгодно. У цьому ви можете переконатися особисто, якщо скористаєтеся нашими послугами і протестуєте фірмову продукцію на практиці. Чекаємо ваших дзвінків і повідомлень, ви також можете замовити зворотний дзвінок, щоб наші менеджери зв’язалися з вами в робочий час.