Перспективи спіненого поліетилену на українському ринку упаковки

Спінений поліетилен – це унікальне поєднання поліетилену і повітря, яке сьогодні стало чи не найбільш затребуваним товаром для упаковки в самих різних сферах серед клієнтів компанії «Ескалібур-Плюс» в Кропивницькому і не тільки. Для ринку пакувальної продукції використовують газонаповнений спінений поліетилен, що відрізняється високою міцністю і здатністю витримувати температури в діапазоні від -40 до +85 градусів без втрати якості. Саме з такого матеріалу наші майстри виготовляють сітку зі спіненого поліетилену для скляної тари, фруктів або інших товарів, що вимагають дбайливого звернення.

Перш за все, пінополіетилен активно використовується для захисту продукції при транспортуванні, що особливо актуально при нинішньому стані українських доріг і не тільки. Як би щільно спінений поліетилен не прилягав до поверхні виробу що пакується, він не прилипає до нього навіть в умовах температурних перепадів, або при різкому підвищенні температури. Це особливо важливо для лакованих поверхонь і антикварних меблів, адже вони будуть надійно захищені від найдрібніших ушкоджень або некрасивих розводів. Навіть в умовах тривалого транспортування на поверхні товарів не буде ніякого конденсату, або інших умов для розвитку хвороботворних бактерій, цвілі.

Сітка-рукав зі спіненого поліетилену від компанії «Ескалібур-Плюс» виконана в білому кольорі, що робить її універсальним пакувальним продуктом: лаконічний колір не має ніяких зайвих деталей, чарункове полотно не приховує виріб, але відмінні амортизаційні властивості добре справляються із захистом від будь-яких фізичних впливів.

Де застосовується спінений поліетилен?

Пінополіетилен буває не тільки у вигляді чарункового полотна білого кольору, але також в рулонах, він активно використовується для обгортки, підкладки та захисту великих виробів: для цифрової і побутової техніки, фарфорових і керамічних статуй, великих комплектуючих частин різної техніки, сантехнічних товарів. Однак для індивідуальної упаковки, що відрізняється високою міцністю, практичністю і зносостійкістю, не обійтися без пакувальної сітки зі спіненого поліетилену. Саме тому компанія «Ескалібур-Плюс» зробила одним зі своїх флагманських продуктів даний виріб.

У білосніжній сітці-рукаві можна з комфортом привезти тропічні фрукти з одного кінця планети в інший в ідеальному стані, не менш ефективно така упаковка показала себе в сфері торгівлі елітного алкоголю і інших напоїв в скляній тарі.

Які перспективи чекають спінений поліетилен?

Ми живемо у вік сучасних технологій, коли світ навколо дуже сильно змінюється і багато товарів або види упаковки просто відживають свій вік. Можемо з упевненістю сказати, що з пакувальної сіткою зі спіненого поліетилену цього точно не станеться найближчим часом. Вся справа в численних перевагах наших фірмових виробів, які постійно підтверджуються на практиці:

  • Естетика зберігається. Сітка-рукав допомагає надовго зберегти товарний вигляд продукції при будь-яких умовах, так як бере на себе весь удар. Саме тому купити сітку зі спіненого поліетилену відмінне рішення для транспортування авіаційним, залізничним і будь-яким іншим видом транспорту. Етикетки, скляна тара і навіть м’яка поверхня тропічних фруктів буде виглядати бездоганно, якщо своєчасно упакувати її в білосніжне чарункове полотно.
  • Екологічність. Сітки з пінополіетилену повністю нешкідливі для людини і навколишнього середовища, вони підлягають вторинній переробці, в процесі їх виготовлення не використовуються шкідливі, токсичні або агресивні речовини. Утилізація таких товарів після використання не вимагає особливих зусиль і грошових витрат.
  • Невисока ціна. Купити сітку зі спіненого поліетилену від компанії «Ескалібур-Плюс» ви можете за доступною вартшстю, незалежно від обсягів замовлення. Ми завжди гарантуємо своїм клієнтам оптимальні цінові пропозиції, купити якісні товари для надійної і ефективної упаковки ще ніколи не було так просто і вигідно!
  • Простота використання. Така упаковка дозволяє працювати з різними розмірами упаковуваних виробів, рукав добре розтягується і не втрачає при цьому форму. Помірна щільність полотна забезпечує відмінну амортизацію, воно практично не додає товарам ваги і обсягу. Сітка легко знімається, не порушуючи цілісності товару.

Давно хочете купити якісну, стильну і надійну упаковку для своєї фірмової продукції? Компанія «Ескалібур-Плюс» в Кропивницькому займається виготовленням такої упаковки більше 12 років поспіль. Ми з задоволенням виготовимо для вас сітку зі спіненого поліетилену в типових або індивідуальних розмірах. Потрібна консультація? Просто зв’яжіться з нами зручним для вас способом!