Переваги та особливості застосування харчової плівки

Для роботи з харчовими продуктами компанія «Ескалібур-Плюс» виготовляє спеціальну стретч-плівку ПВХ, яка особливо затребувана на оптових продуктових базах і в супермаркетах. Для виготовлення такої упаковки ключовою сировиною є полівінілхлорид, він же пластичний полімер, пластик білого кольору. Вибір на даний матеріал ліг невипадково, адже ПВХ має ряд важливих властивостей і характеристик:

• Не руйнується під впливом лужного середовища і мінеральних олій.

• Не боїться розчинників і кислот.

• Не відрізняється горючістю на повітрі.

• Добре справляється з низькими температурами до 15 градусів зі знаком мінус.

Стретч-плівка ПВХ дуже затребувана не тільки на українському ринку, але і в багатьох інших країнах. Тільки серед європейських виробників щорічно використовується більше 250 тисяч тонн полівінілхлориду для самих різних цілей, зокрема для упаковки харчової продукції.

Чим відрізняється харчова плівка?

Розрізняють технічну і харчову стретч-плівку, які відрізняються між собою не тільки назвою, але також щільністю. Харчова плівка ПВХ завжди тонша, але по ширині і довжині упакованих рулонів нічим не поступається технічному аналогу. Використання харчової стретч-плівки залишається актуальним протягом багатьох років, завдяки тому, що вона відмінно показала себе при зберіганні найрізноманітніших товарів: фруктів, овочів, м’яса і напівфабрикатів. Нею активно пакують солодощі, хліб і булочки в промислових масштабах. Матеріал не боїться рослинних і жирів тваринного походження.

Харчова стретч-плівка ПВХ дозволяє надовго забезпечити презентабельний товарний вигляд практично будь-якого продукту. Свіже м’ясо або рибне філе під такою плівкою зберігається набагато довше, не порушується цілісність структури, а прозорість упаковки допомагає покупцеві визначити ступінь свіжості продукції та привертає увагу гарним блиском.

Як використовувати стретч-плівку ПВХ?

Клієнти компанії «Ескалібур-Плюс» в Кіровограді відзначають універсальність матеріалу, адже його можна використовувати не тільки в якості обгортки харчових продуктів. Матеріал добре підходить для угруповання різних товарів: упаковок чаю або кави, з’єднання декількох акційних позицій між собою і не тільки.

Така плівка давно стала відмінним рішенням в сфері продажу овочів і фруктів. Занадто великі кавуни, дині або гарбуза можна розрізати на кілька частин, ретельно обмотати їх плівкою ПВХ, щоб продукти не втратили зовнішньої привабливості, свіжості і якісних характеристик. Тонка плівка не дасть відкритому зрізу обвітритися і збереже товарний вигляд. Фасовка шматків м’яса або риби у харчову стретч-плівку ПВХ є ефективним рішенням для безпеки клієнтів. Ризик потрапляння мікробів і бруду на відкриті продукти дуже високий, особливо в людних гіпермаркетах, але тонкий захист легко впорається з цією проблемою.

Хліб, пряники, випічка та інші десерти теж відмінно зберігаються під харчовою плівкою. Ягоди і фрукти, гриби, різні напівфабрикати не менш успішно зберігають якість і естетичність під такою упаковкою. Працювати з стретч-плівкою ПВХ виробництва «Ескалібур-Плюс» дуже зручно:

• Обертати продукти плівкою ПВХ однаково зручно руками або за допомогою спеціального обладнання, в обох випадках процес вимагає мінімальних витрат часу і сил.

• Відмінна здатність полівінілхлоридної плівки до розтягування дозволяє пакувального матеріалу чудово тягнутися в різні боки на вимогу працівника, але при нанесенні на товар, вона щільно прилягає до нього з усіх боків і приймає необхідну форму.

• Вартість харчової стретч-плівки ПВХ виробництва «Ескалібур-Плюс» невисока, тому велику партію пакувального матеріалу собі може дозволити, як мале підприємство, так і компанія міжнародного рівня. Отримати детальну консультацію з будь-яких питань про замовлення харчової плівки ПВХ ви завжди можете у наших менеджерів.

Упакувати в плівку ПВХ можна не тільки харчові продукти, але для різних деталей і обладнання краще використовувати технічний аналог такого пакувального матеріалу. Цікаво, що звичайна харчова плівка ПВХ відмінно підходить для захисту вантажів і багажу при авіаперельотах. Як правило, для цього в аеропортах стоять спеціальні установки для автоматизованого процесу. Вартість послуги в різних країнах коливається від 5 до 15 доларів, тому багато людей вважають за краще робити це в домашніх умовах в кілька разів дешевше за допомогою звичайної плівки з супермаркету. Результат виходить не менш ефективним, але з суттєвою економією.

Що ми пропонуємо?

Компанія «Ескалібур-Плюс» займається виготовленням якісних пакувальної продукції протягом багатьох років не тільки на вітчизняному ринку, за допомогою професійного високоточного обладнання. Ми працюємо виключно з екологічною сировиною, яка підлягає вторинній переробці, тому наша упаковка не тільки якісна, але і абсолютно безпечна для робітників, клієнтів і навколишнього середовища. З нашими консультантами ви завжди можете домовитися про оперативні терміни виготовлення навіть самих об’ємних замовлень, ми не зриваємо дедлайни і пропонуємо взаємовигідні ціни.

Потрібні пакувальні матеріали нестандартних форм і габаритів? Із задоволенням допоможемо з вирішенням цієї проблеми! Зробимо максимум для якості та надійності вашої упаковки. Телефонуйте або пишіть нам, ви також можете замовити дзвінок.