Пакувальна сітка для скляної тари – надійний захист і справжній витвір мистецтва

Ви можете транспортувати алкогольні напої або мінеральну воду і соки в склі в картонних коробках, а потім при розвантаженні випадково розбити дорогоцінну тару. Не можна також виключати можливість псування товару на шляху при попаданні вантажного автомобіля в ями, купини та інші перешкоди на наших стомлених життям дорогах. Однак ви можете уникнути всіх цих втрат і неприємностей, якщо один раз зробите правильний вибір на користь сітки-рукав зі спіненого поліетилену виробництва «Ескалібур-Плюс» з міста Кропивницький.

Це міф чи хороша рекламна кампанія? Ні, це реальність, адже наші пакувальні рішення досить довго успішно працюють на цьому терені, привертаючи увагу нових клієнтів і забезпечуючи комфортом в роботі постійних клієнтів компанії. З нами співпрацюють роздрібні та оптові торгові мережі, численні виробництва та інші фірми, які дбають про збереження вантажу при транспортуванні і зберіганні. У «Ескалібур-Плюс» для виробництва такої упаковки використовується гранула поліетилену високого тиску, що забезпечує міцність, надійність і безпеку такої тари.

Чому сітка-рукав підходить для упаковки пляшок найкраще?

Скляна тара являє собою досить вимогливий до упаковки вантаж, тому що важливо не тільки зберегти саме скло, а й етикетки, які наклеєні поверх нього. У більшості випадків виробники вибирають для таких продуктів картонні коробки, додатково наповнені папером, але це сильно здорожує транспортування і ускладнює її, так як папером заповнюють зайвий простір з метою зафіксувати пляшку і врятувати її від зіткнення з іншою при падінні, ударі або поштовху.

Сітка-рукав зі спіненого поліетилену куди краще справляється з поставленим завданням: пружне полотно добре розтягується, але не втрачає пружності. Полотно робить скляну тару ще привабливішою і виступає ефективним амортизируючим бар’єром між скляними виробами. Вони можуть нескінченно довго натикатися один на одного, але залишатися цілими і неушкодженими, якщо вчасно подбати про правильну індивідуальну упаковку. Єдина складність в роботі з цією тарою – кожна пляшка повинна бути упакована окремо, інакше потрібного ефекту домогтися буде складно.

З метою економії іноді в сітку-рукав пляшки упаковують через одну. Замовляючи таку м’яку упаковку в «Ескалібур-Плюс», ви завжди можете розраховувати на вигідні ціни та ексклюзивні пропозиції від виробника, але насправді переваг у цієї упаковки набагато більше:

Зносостійкість. Сітка-рукав відмінно розтягується на всі боки і не боїться серйозних навантажень. Це означає, що в ході експлуатації упаковки її порив або протерті зони неможливі. Навіть при інтенсивному терті сітчасте полотно не зітреться і не розірветься на частини. Навіть після максимального розтягування сітка-рукав швидко приймає вихідну форму і чудово виглядає, зберігаючи відмінний товарний вигляд виробу.

Практичність. Підходить для упаковки пляшок і банок самої різної форми. Наша компанія виготовить для вас пакувальну сітку зі спіненого поліетилену в типових або індивідуальних розмірах в стислі терміни. Сітка на основі гранул поліетилену високого тиску відмінно підходить для роботи з харчовими продуктами. За рахунок нейтрального запаху і смаку.

Естетичність. Сітка-рукав завжди тільки прикрашає продукти, які в неї упаковані і ніяк інакше. Біле полотно вигідно подає навіть найпростіший товар на магазинних полицях. Це красиво, стильно і цікаво. Купуючи алкогольні напої на подарунок, клієнти неодмінно віддадуть перевагу пляшці з таким красивим обрамленням.

Хочете купити пакувальну сітку за вигідною ціною від виробника? Ми знаємо, як допомогти вам зробити правильний вибір і з задоволенням це зробимо. У робочий час ви завжди можете приїхати в гості до наших менеджерів і детальніше обговорити особливості виробництва такої упаковки для ваших фірмових товарів. Чекаємо Вас з нетерпінням!