Мішки-сітки для фруктів і овочів – невід’ємний помічник у веденні вашого бізнесу

Овочеві сітки – такі прості, але такі важливі в наш час м’які упаковки для різних товарів, найчастіше тісно пов’язані із сільськогосподарською галуззю та оптовою або роздрібною торгівлею. Компанія «Ескалібур-Плюс» з Кіровограда більше 12 років входить до списку виробників-лідерів в сфері якісної пакувальної продукції зі спіненого поліетилену і поліпропілену, серед наших клієнтів чимало представників агробізнесу та торгових мереж по всій території СНД. З року в рік вони продовжують співпрацювати з нами, а овочеві сітки від «Ескалібур-Плюс» незмінно радують їх своєю відмінною якістю і практичністю в процесі використання.

Як овочеві сітки пов’язані з підприємницькою діяльністю?

Якщо вирощувати овочеві культури виключно для домашнього використання, в період збору врожаю цілком можна обійтися підручними засобами для зберігання овочів і фруктів. Однак вирощування капусти, картоплі, солодкого перцю, моркви і буряка в промислових масштабах зобов’язує з особливою ретельністю підбирати упаковку для таких продуктів. Дуже складно спрогнозувати, коли саме вийде їх продати і іноді краще трохи притримати продукцію, щоб почекати більш вигідну ціну. Це означає, що упаковка повинна бути практичною, зносостійкою, надійної і забезпечувати тривале збереження фруктів і овочів.

Овочеві сітки від компанії «Ескалібур-Плюс» є універсальними варіанти упаковки для вашого врожаю, адже вони однаково ефективні для тривалого зберігання продукції, для транспортування і також підходять для продажу. Більше того, проводити збір врожаю з нашими мішками-сітками для фруктів або овочів можна в будь-яку погоду: миті плоди швидко обсохнуть на свіжому повітрі, так як великі осередки забезпечують до них вільний доступ повітря, забруднення у вигляді грунту підсохнуть і самі зникнуть при транспортуванні.

Якщо ви все ще не вірите, що наші овочеві сітки представляють собою універсальну тару, зупинимося детальніше на їх перевагах:

•    Екологічна безпека. Хоча така пакувальна продукція і виконана з полімерних з’єднань, вона повністю нешкідлива для навколишнього середовища і харчових продуктів. При правильній переробці м’якої тари після завершення терміну експлуатації вона принесе природі тільки користь. Сітчасте полотно не відрізняється неприємним запахом або сторонніми смаками, токсичність такої упаковки нульова, що гарантує безпечне і якісне зберігання овочів або фруктів. Працювати з ними теж безпечно, вони не змінюють своїх якісних характеристик в літню спеку або в холодні зимові дні.

• Ніяких умов для розвитку хвороботворних бактерій. Овочеві мішки-сітки не дають шансу грибковим бактеріям і цвілі, в такій упаковці овочі залишаються сухими і свіжими, що не пріють і не гниють. Вони дихають і тому можуть довго зберігатися без дотримання особливих умов.

• Самоочищення. Очищення коренеплодів або інших овочів від грунту і піску відбувається природним способом, не потрібно докладати навіть мінімальних зусиль. Забруднення підсипають і просто осипаються через великі осередки.

• Універсальність. В овочевих сітках зберігати фрукти і овочі можна дуже довго в спеціальних складських приміщеннях, в льохах або навіть під відкритим небом. Сітка для фруктів і овочів не боїться вологи, різких температурних перепадів, не руйнується під впливом фруктових кислот або інших біологічних речовин.

• Можливість повторного використання. Мішки-сітки виробництва «Ескалібур-Плюс» завжди можна використовувати повторно для побутових відходів і не тільки. Вони можуть роками використовуватися без найменших нарікань.

• Кілька кольорів. Купити сітку для фруктів і овочів в нашій компанії ви можете в трьох кольорах: червоний, фіолетовий і зелений. Це відмінне рішення для комфортного сортування продуктів.

• Джерело ваших продажів. На оптових базах і ринках картопля, капуста білокачанна, ріпчаста або ялтинська цибуля, баклажани, перець, морква і буряк продаються переважно в мішках-сітках для овочів. У такій тарі покупець може відмінно розглянути товар перед покупкою, переконатися в його якості та свіжості. Транспортувати продукти в овочевих сітках не менш зручно, адже прямокутна форма дозволяє їх складати один на одного.

Що ще однозначно говорить на користь овочевих сіток з поліпропілену від компанії «Ескалібур-Плюс» в Кропивницькому? Ціна. Співпраця з нашою компанією без посередників відкриває перед вами прекрасні перспективи, адже тоді не доведеться доплачувати за посередницькі послуги, а також можна домовитися про виготовлення мішків-сіток за індивідуальним замовленням.

Наші виробничі потужності дозволяють нам швидко і якісно робити навіть найбільші замовлення. Ми не зриваємо терміни поставки, пропонуємо оптимальну цінову пропозицію і завжди йдемо назустріч улюбленим клієнтам. Ми готові вислухати ваші уподобання і пропозиції вже сьогодні!

Потрібні мішки-сітки для овочів і фруктів, які точно не підведуть вас в найвідповідальніший момент? З «Ескалібур-Плюс» ви завжди можете бути впевнені в якісній, безпечній та ефективній упаковці. Протестуйте самі, і ваш вибір вас точно не розчарує.