Мішки біг-бег: вибираємо ідеальну тару для вашого бізнесу

Сучасні виробництва і різні оптові компанії все частіше вдаються до допомоги мішків біг-бег для роботи з рідинами і сипучими речовинами. Такі контейнери виробництва «Ескалібур-Плюс» з Кіровограда відмінно підходять для зберігання, транспортування та завантаження-розвантаження самих різних товарів. Численні схвальні відгуки наших постійних клієнтів і офіційна статистика підтверджують цей факт і в черговий раз говорять на користь бездоганної репутації мішків біг-бег нашого виробництва.

Консультанти «Ескалібур-Плюс» в Кропивницькому із задоволенням підберуть для вас практичні, ефективні та доступні за ціною мішки біг-бег з поліпропілену з необхідною кількістю строп. Ми також з легкістю виконаємо об’ємні замовлення на м’які контейнери нестандартних розмірів і комплектації, в нашій компанії ви завжди зможете купити саме те, що потрібно за вигідною ціною.

Як підібрати правильний мішок біг-бег?

Існує звід певних правил і рекомендацій для грамотного підбору і безпечної експлуатації м’яких контейнерів. Наша компанія займається виготовленням практично всіх видів мішків біг-бег, завдяки сучасному функціональному технологічному обладнанню і професіоналам своєї справи в штаті «Ескалібур-Плюс». Дуже важливо спочатку визначитися з типом такого контейнера, кількістю строп і іншими характеристиками мішка біг-бег, щоб його експлуатація була максимально комфортною і вигідною для клієнта. У виборі необхідно обов’язково враховувати наступне:

• Щільність і фракція продукції, яку ви плануєте транспортувати і зберігати в такій тарі.

• Геометричні особливості насипної продукції, наприклад, наявність гострих сторін, здатних розрізати або серйозно пошкодити поліпропіленове полотно, а ще температура рідини, що транспортується.

• Плановані до використання методизаавантаження і розвантаження вантажів, включаючи необхідність переміщення вантажу в іншу ємність.

• Який транспорт перевозитиме вашу продукцію або матеріали в мішках біг-бег.

• Умови, при яких будуть зберігатися наповнені м’які контейнери.

• Вартість мішків біг-бег, що визначає економічну доцільність їх використання.

Тільки такий професійний підхід дозволить використовувати м’які контейнери від «Ескалібур-Плюс» з максимальною ефективністю і мінімальними витратами грошових коштів.

Навіщо потрібно розбиратися у фракційних особливості вантажів, що транспортуються?

Для зберігання і перевезення матеріалів великої фракції особливо важливо використовувати для виробництва мішків біг-бег посилену поліпропіленову тканину. Вона володіє більш високою міцністю, достатньою для того, щоб з легкістю витримати серйозні навантаження без втрати цілісності. Якщо ж не враховувати цей момент, гострі кромки вантажу пошкодять біг-бег зсередини і навіть можуть залишити на його поверхні серйозні розрізи або розриви, що виключають можливість його подальшого використання.

Якщо ж в ході своєї професійної діяльності ви частіше стикаєтеся з дрібнофракційними вантажами (мука, цукор, цемент, сіль і не тільки), компанія «Ескалібур-Плюс» рекомендує купити для таких цілей мішки біг-бег з поліетиленовими вкладишами. Ми також виготовляємо м’які контейнери з ламінованої тканини, що дозволяє безпечно і без втрат перевозити навіть найдрібніші суміші. Для таких вантажів також важливо особливу увагу до швах і облаштування так званого захисту від втрат.

Про вивантаженні і завантаженні

Щоб на такому важливому етапі роботи з вантажами не було ніяких казусів і неприємностей, слід спочатку підібрати найбільш підходящу модель мішків біг-бег. Конструкція такої м’якої тари може бути доповнена повністю відкритим верхом або відкривається знизу, мати в комплектації верхню кришку, навантажувальний люк або фартух. Люки, кришки і клапани теж можуть відрізнятися для різних вантажів, а також з урахуванням особливостей використовуваного автоматичного навантажувача або іншого обладнання для наповнення м’якого контейнера.

Підготовкою м’якого контейнера не можна нехтувати

Одним з головних переваг мішків біг-бег поряд з невисокою ціною є простота зберігання і практичність. Нові ще невикористані м’які контейнери зручно зберігати в скрученому або складеному вигляді, так вони займають зовсім небагато місця, тому не потребують облаштування спеціальних складських приміщень. Порожні мішки біг-бег можна зберігати абсолютно при будь-якій температурі повітря, адже вони точно не зіпсуються і не втратять своїх експлуатаційних характеристик. Однак при роботі з наповненими м’якими контейнерами необхідно враховувати кілька важливих моментів:

• Якщо наповнена м’яка тара стояла на свіжому повітрі в морозну погоду або довго перебувала в приміщенні без опалення, перед подальшим використанням їх бажано на кілька годин помістити в тепле приміщення.

• Завантажувальний люк завжди повинен бути щільно закритим, інакше в продукцію може потрапити бруд і пил, також залишається ризик випадкового прокидання вмісту.

• При наявності мінімальних тріщин або інших серйозних ушкоджень дна мішків біг-бег від завантаження такої упаковки краще відмовитися. Вибираючи фірмову продукцію від «Ескалібур-Плюс», ви можете не переживати про ці проблеми.

• Для роботи з м’якими контейнерами в ідеалі обзавестися вібраційних столом, а також спеціальною технікою для вагового або об’ємного дозування.

• Під час роботи з мішками біг-бег з поліетиленовими вкладишами потрібно обов’язково стежити, щоб вони були добре розправлені. Всі вкладиші в обов’язковому порядку проходять герметизацію після наповнення тари.

Для транспортування мішків біг-бег можна використовувати піддони або траверси і навантажувачі. Хочете знати більше про наш виробництві мішків біг-бег або маєте потребу в консультації з підбору упаковки для своїх товарів? Телефонуйте нам у зручний час, розберемося з цим питанням разом!