Компанія «Ескалібур-Плюс» – ваш вірний помічник у пошуку якісної упаковки на будь-який смак

Коли потрібно якісно і надійно упакувати вантаж, компанія «Ескалібур-Плюс» з Кіровограда точно знає, що запропонувати клієнту, щоб максимально задовольнити всі його потреби. У цьому нам допомагає багаторічний досвід роботи, сертифіковані виробничі матеріали і демократична цінова політика. Ми точно знаємо, що якісна упаковка може коштувати недорого і при цьому відмінно справлятися із завданнями будь-якої складності, адже ручаємося за кожен виріб виробництва «Ескалібур-Плюс».

Що залежить від упаковки?

Пакувальні матеріали захищають вміст від механічних пошкоджень, від прямих сонячних променів, піклуються про цілість й схоронність вантажу при транспортуванні або зберіганні в складських умовах. Без упаковки важко забезпечити гарний товарний вигляд не тільки харчовим продуктам, але також побутової хімії, та багатьох крихких виробів. Однак упаковка виконує не тільки захисну функцію:

• Маркетингова. Красива, естетична і практична упаковка неминуче приковує увагу споживача, спонукає купити товар, вибираючи його серед інших пропозицій. Сітка-рукав зі спіненого поліетилену відмінно справляється із захистом фруктів і скляної тари від механічних пошкоджень, але і виглядає при цьому вона просто чудово. Великі осередки щільного амортизуючого полотна не ховають вміст, а подають його в найкращому вигляді.

• Екологічна. Деякі речовини в чистому вигляді можуть бути небезпечні для навколишнього середовища або потребують надійної упаковки, яка не дозволить їм вступити в реакцію з навколишнім середовищем. В такому випадку упаковка повинна вберегти продукт від хімічних реакцій і не дозволити йому завдати шкоди екології. Мішки біг-бег і поліпропіленові мішки від «Ескалібур-Плюс» для цементу, комбінованих кормів або різних будівельних сумішей відмінно справляються з цим завданням.

• Інформаційна. Упаковка також служить зручною інформативною базою для покупця, коли потрібно надати клієнту інструкцію з використання або зберігання конкретного продукту. Ламіноване покриття наших фірмових мішків з поліпропілену, виготовлених за технологією ADSTAR, дозволяє не переживати про використання додаткових вкладишів для друку корисної інформації. Якісний флексодрук в декількох кольорах за доступною ціною до ваших послуг.

• Дозуюча або сортувальна. Коли необхідна порційна упаковка для оптового або роздрібного продажу фруктів, овочів, дитячих іграшок, дров і не тільки, компанія «Ескалібур-Плюс» пропонує звернути особливу увагу на овочеві сітки з поліпропілену. Вони практично невагомі, але дуже міцні і зносостійкі, тому користуються попитом в самих різних сферах. Кілька кольорів забезпечують додатковий комфорт при сортуванні товарів.

• Транспортна. При транспортуванні упаковка зі спіненого поліетилену або поліпропілену теж грає важливу роль, адже вона перевершує всі аналоги по вазі і обсягам. Навіть популярні картонні коробки займають занадто багато місця в вантажному відділенні, але ж його можна використовувати більш раціонально з фірмовими продуктами виробництва «Ескалібур-Плюс». Мінімальна вага упаковки – ніяких додаткових витрат на транспортування.

• Функція зберігання. Поліпропіленові мішки для цукру чи борошна, а також мішки для цементу і комбікорми нашого виробництва розроблені з урахуванням особливостей зберігання сипучих продуктів. Вони забезпечують відмінну вентиляцію, але не пускають всередину зайву вологу. Сітка-рукав зі спіненого поліетилену – ефективне рішення для індивідуальної упаковки, фрукти в такому стані відмінно зберігаються, так як не стикаються один з одним, а скляна тара не боїться струсів і зіткнень.

Компанія «Ескалібур-Плюс» більше 10 років поспіль вдосконалюється у виготовленні якісної упаковки зі спіненого поліетилену і поліпропілену. Наші пакувальні вироби користуються колосальним попитом протягом багатьох років не тільки на території України, а й далеко за її межами. Наші клієнти особисто переконалися в відмінній якості, практичності та економічної доцільності використання упаковки від «Ескалібур-Плюс».

Чому варто працювати з нами?

Експерти «Ескалібур-Плюс» з Кіровограда знають все про те, як виготовити ідеальну упаковку для ваших товарів. Ми створюємо не просто пакувальні вироби, а гарантуємо збереження вмісту, його естетичну привабливість і довгострокове зберігання. Працюємо з типовими розмірами, але також із задоволенням виготовляємо мішки і сітки за індивідуальними параметрами. Всіх постійних клієнтів чекають унікальні торгові пропозиції, адже ми найбільше зацікавлені в довгостроковому співробітництві.

Потрібна допомога в підборі упаковки? Наші консультанти завжди нададуть відповіді на усі питання. Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом або замовляйте зворотний дзвінок. Довірившись «Ескалібур-Плюс», ви зробите вибір на користь надійності і ефективності за доступною ціною. Купити відмінну упаковку без серйозних витрат з бюджету стало простіше простого, перевіримо?