Компанія «Ескалібур-Плюс» представила свої продукти на «АгроВесні 2020»

З 18 по 20 лютого Міжнародний Виставковий Центр знову був в епіцентрі важливих подій для аграрного сектора України, на його базі одночасно проходило три виставки міжнародного рівня: Agro Animal Show, «Зернові технології», «Фрукти. Овочі. Логістика». Компанія «Ескалібур-Плюс» з Кропивницького відвідала цей захід не тільки в якості гостя, а й презентувала свої актуальні пропозиції для упаковки, зберігання і транспортування сільськогосподарської продукції.

Зі стартом нового аграрного сезону наші співробітники дізналися багато цікавого про останні технології в сфері сільського господарства, садівництва, а також познайомилися з актуальними новинками виробництва комбікорму. Особливо приємно було зустрітися з постійними партнерами, які з року в рік користуються нашими виробами для упаковки комбікормів.

Що ж стосується нових компаній, які зацікавилися нашою фірмовою продукцією, то ми успішно провели переговори про потенційне співробітництво, саме з цією метою наші представники наочно продемонстрували переваги нашої упаковки. Сподіваємося на плідну спільну роботу в найближчому майбутньому.

«АгроВесна2020» стала дійсно грандіозною подією з багатьох причин, в цьому році трьом масштабним виставкам виповнюється 10 років:

«Зернові технології 2020». На ювілейній виставці в сфері зернових культур були представлені інноваційні високотехнологічні рішення для обробки, зберігання і транспортування круп, насіння, зернових або олійних культур, а також для борошна, цукру, комбінованих кормів, засобів для захисту рослин від шкідників. Компанія «Ескалібур-Плюс» пропонує великий асортимент поліпропіленової тари для зерна, сипучих культур і харчових продуктів. Було особливо цікаво відвідати форум за участю виробників зернових культур, представників логістичних компаній, зернотрейдерів і портових терміналів. Вони обговорювали актуальні питання та вирішення проблемних аспектів.

Agro Animal Show 2020. Десята ювілейна виставка, присвячена ефективному тваринництву та птахівництву, познайомила учасників заходу з новим обладнанням, технікою, ветеринарними препаратами, засобами діагностики, генетичного матеріалу і комбікормами. Наші представники детально розповіли потенційним клієнтам про переваги поліпропіленових мішків для комбікорму від «Ескалібур-Плюс» і можливості ефективного брендування м’якої тари.

Фрукти. Овочі. Логістика 2020. Під час заходу детально обговорили промислове садівництво, виноробство і овочівництво, а точніше пакувальну продукцію для таких товарів і спеціалізовану техніку. Наші рішення в сфері екологічної, безпечної та ефективної упаковки зацікавили відразу кілька потенційних клієнтів.

«АгроВесна 2020» пролетіла непомітно, але компанія «Ескалібур-Плюс» встигла отримати масу позитивних емоцій від такого грандіозного міжнародного заходу, який надав нам прекрасні можливості для спілкування з клієнтами. Наші представники подбали про гідну презентацію нашої продукції на виставці міжнародного рівня. Хочете знати більше про наші рішення для упаковки? Пишіть нам або зв’яжіться іншим зручним для вас способом!