Компанія «Ескалібур-Плюс» отримала нагороду «Вибір країни» TOP UKRANIAN AWARD 2020

Завершення 2020 року в компанії «Ескалібур-Плюс» в Кропивницькому стало дійсно знаменним і плідним. Протягом багатьох років наші фахівці ретельно працювали над створенням якісної упаковки для ваших товарів і регулярно отримували схвальні відгуки покупців і партнерів. Однак недавно наші старання отримали заслужений відгук і на професійній ниві – компанія «Ескалібур-Плюс» була удостоєна нагороди «Вибір країни» TOP UKRANIAN AWARD 2020:

• За розвиток економіки в Україні, так як ми працюємо офіційно і робимо відчутний внесок в поповнення державного бюджету.

• За досягнення в промисловій галузі, адже наші фахівці використовують тільки сертифіковані технології та якісну сировину, активно працюємо з інноваційними матеріалами (гранула поліетилену високого тиску, ADSTAR).

• За сприяння розвитку інвестицій з боку іноземних інвесторів, адже купити нашу пакувальну продукцію можна не тільки в Україні, а й далеко за її межами, завжди за вигідними цінами.

Ми вважаємо своїм обов’язком поділитися цією радістю з нашими партнерами і клієнтами, адже саме завдяки вам ми постійно беремо нові вершини і стаємо тільки краще. У компанії «Ескалібур-Плюс» в Кропивницькому використовується високотехнологічне сучасне обладнання, добірна виробнича сировина, а асортимент поповнюється ефективними рішеннями для надійної упаковки.

Компанія «Ескалібур-Плюс» планує і далі радувати вас цікавими новинами, добірними рішеннями для упаковки і вигідними торговими пропозиціями для постійних клієнтів. Вдосконалюємося для вас і незмінно будемо намагатися бути гідними таких нагород, як «Вибір країни» TOP UKRANIAN AWARD 2020. Спасибі, що ви з нами!