Чому важливо суворо дотримуватись технології на виробництві мішків з поліпропілену?

Мішки з поліпропілену – один з основних типів упаковки самих різних сипучих вантажів і товарів, так як вони володіють відмінною зносостійкістю, місткістю і неймовірною практичністю. Таку м’яку тару цілком можна вважати універсальною, але з практичних міркувань вона частіше використовується саме для дрібнофракційних сумішей: цемент, пісок, крупи і посівний матеріал, мінеральні добрива. Серед товарів для упаковки виробництва «Ескалібур-Плюс» поліпропіленовим мішкам належить особливе місце, адже вони виготовлені з дотриманням високих стандартів якості.

Купити мішки з поліпропілену за низькою ціною мріє кожен замовник, але занадто занижені за вартістю товари тільки відлякують досвідчених підприємців, так як зазвичай виготовлені кустарним способом без дотримання технології. Чим це небезпечно? Порожніми витратами, псуванням товару і незадоволеними покупцями, коли такі мішки рвуться прямо при завантаженні або в ході транспортування.

Ми дуже цінуємо кожного клієнта, тому не розмінюємося на неякісну сировину для виробництва упаковки. У компанії «Ескалібур-Плюс» працюють тільки з добірною сировиною на професійному обладнанні, посилені шви і ламіноване полотно забезпечують високу міцність і надійність готових виробів. Якщо ви хочете купити якісні мішки з поліпропілену за вигідною вартыстю, саме час написати або зателефонувати нашим менеджерам для отримання більш детальної консультації.

Технологічний процес

Ткані мішки з поліпропіленового полотна виготовляють в повному або неповному робочому циклі. Повний передбачає наступні етапи:

• Гранульований пропилен проходить ретельну сушку, а далі формується суміш із заданого набору компонентів, відповідного конкретному типу мішка.

• Підготовлена сировина переходить на екструдер, де нагрівається і продавлюється через щілинну насадку, щоб сформувати тонку плівку, яка підлягає подальшому нарізуванню за параметрами. Після цього сформовані нитки загартовуються, витягуються і намотуються на котушковий стрижень.

• Тепер можна перейти до налаштування ткацького верстата, що формує плетіння за заданим параметром. Нитки заправляються в установку, яка формує рукавне полотно, яке в подальшому намотується на спеціальний широкий стрижень.

• Для формування хвилеподібноъ або рівної кромки мішків використовують гарячий розкрій.

• Тепер на поверхню ламінованих мішків з поліпропілену можна нанести друк логотипу, зображень або користувальницької інформації без використання вкладиша.

• Перехід до прошивки дна з підвертанням нижньої кромки мішка, при цьому верхній край залишається необробленим. Якщо замовнику потрібні інші доповнення конфігурації, майстри «Ескалібур-Плюс» із задоволенням виконають відповідні вказівки.

• Тепер готову продукцію можна упакувати і складувати або направити безпосередньо замовнику.

У нашій компанії ми оперативно виконуємо навіть самі об’ємні замовлення, пропонуємо доступні ціни від виробника, не боїмося нестандартних форм і конструкцій. Будь-які складнощі можна вирішити і адаптувати упаковку під потреби споживача, в цьому ми допоможемо вам переконатися особисто. Потрібна консультація або ви вже готові зробити замовлення? Тоді саме час перейти до справи! Ми вже готові реалізувати ваше замовлення і допомогти з підбором оптимальної упаковки.