Чому в «Ескалібур-Плюс» роблять поліпропіленові мішки по технології ADSTAR?

Білі поліпропіленові мішки виробництва «Ескалібур-Плюс» давно стали популярними в сільському господарстві, для упаковки будівельних сумішей, для роботи з побутовими відходами, хімічними речовинами і мінеральними добривами. Вони стали відмінним рішенням не тільки за якісними характеристиками, але також припали до душі нашим клієнтам своєю демократичною ціною. Низька вартість і відмінна якість незмінно поєднується в кожному такому виробі, а сфера застосування практично нічим не обмежена, адже працювати з такою тарою одне задоволення.

Наші співробітники справжні експерти в своїй справі, тому актуальні інноваційні технології в сфері упаковки зі спіненого поліетилену і поліпропілену ми активно застосовуємо на практиці, щоб наша упаковка з кожним днем ​​ставала тільки краще. Мішки з поліпропілену, які ви можете купити в «Ескалібур-Плюс» теж не стали винятком із цього правила. Таку тару ми виготовляємо з високоякісного поліпропіленового полотна по ефективній технології ADSTAR, яка відмінно показала себе на практиці і відразу отримала численні захоплені відгуки.

У нас на виробництві використовується якісне високотехнологічне обладнання, а експерти контролюють суворе дотримання технології, щоб готові мішки повністю відповідали вимогам і перевагам замовників. Про переваги використання ADSTAR слід поговорити більш детально.

Що дає технологія ADSTAR

Мішки з поліпропілену непогано справлялися з транспортуванням і зберіганням різних вантажів ще до того, як повсюдно почала використовуватися відома технологія ADSTAR. Так в чому ж її переваги і чому без неї не можна обійтися? Щоб отримати більш детальну консультацію з цього питання, ви в будь-який зручний час можете звернутися в «Ескалібур-Плюс». Наші співробітники із задоволенням покажуть вам різницю наочно, а поки пройдемося по основним пунктам:

• Підвищена міцність. Поліпропіленові мішки, виконані за технологією ADSTAR, в рази перевищують за міцністю і зносостійкості своїх «батьків». Розірвати таке біле полотно вручну практично неможливо, тому ризик втрати вмісту при транспортуванні зводиться практично до нуля. Якщо порівнювати з джутовими або паперовими, навіть багатошаровими мішками, така інноваційна поліпропіленова тара знову виграє без бою. Надміцна поліпропіленова тканина відмінно показала себе в справі, що підтверджують численні позитивні відгуки. Поштовхи, удари і кидки під час перевезення не стануть причиною фінансових втрат, так як наші мішки з легкістю витримують навіть серйозні навантаження.

• Коробчатий тип. Компанія «Ескалібур-Плюс» виготовляє таку упаковку по типу коробчатого мішка з клапаном або з відкритою горловиною для зручного фасування вручну. Головна особливість такої конструкції в тому, що наповнені поліпропіленові мішки дуже зручно складувати, транспортувати і зберігати – досить скласти їх стопкою на бетонній основі або на палетах. До речі, така прямокутна форма відмінно підходить для автоматичного навантаження або розвантаження за допомогою спецтехніки.

• Ламінована поверхня. Ця особливість технології виготовлення тари з поліпропілену не просто забезпечує готові вироби презентабельним зовнішнім виглядом, але і цей момент не можна залишати без уваги. Ламінування робить полотно ще більш міцним і надійним для сипучих вантажів: цукру і борошна, цементу, піску, інших дрібнофракційних продуктів. Якщо потрібно нанести на мішок логотипи або призначені для користувача інструкції, вам більше не потрібно використовувати додатковий вкладиш. Компанія «Ескалібур-Плюс» пропонує своїм клієнтам послуги флексодруку безпосередньо на лицьовій частині упаковки: швидко, якісно і дуже естетично.

• Захист від вологи. Навіть якщо поліпропіленові мішки потраплять під дощ, їх вміст буде надійно захищеним від вологи, але це не применшує повітропроникності пакувального виробу. Навіть тривалий вплив вологи або проведення часу мішків на вологому грунті під відкритим небом ніяк не позначиться на міцності і якісних характеристиках наших мішків. Однак мішки, виготовлені за технологією ADSTAR, зовсім не герметичні, вони добре дихають, що дозволяє їм тривалий час зберігати харчові продукти без дотримання особливих умов. При необхідності таку тару можна доповнити перфорацією для додаткової вентиляції.

• Багатофункціональність. Мішкам з поліпропілену все по плечу, тому вони можуть використовуватися в будівельній сфері, в хімічній промисловості, у фармацевтичній і харчовій галузі. У ламінованого тканого полотна є всі необхідні якості для надійного, безпечного та ефективного транспортування, зберігання або складування. Міцна спайка по швах і підвищена міцність виробів скорочує витрати на упаковку і оптимізує їх.

• Екологічність. Як і попередня версія упаковки з поліпропілену, мішки ADSTAR підлягають вторинній переробці, тому при правильній утилізації упаковки природа залишається в безпеці, як і природні ресурси, які частенько витрачаються виробниками інших типів упаковки.

А що з ціною? Компанія «Ескалібур-Плюс» гарантує демократичну цінову політику всім своїм клієнтам, а також унікальні торгові пропозиції для постійних замовників. Ми із задоволенням врахуємо всі ваші уподобання, при необхідності змінимо комплектацію, подбаємо про якісний флексодруку і доставимо потрібний обсяг упаковки точно в строк. Як виробник гарантуємо максимально низькі ціни, так як не буде необхідності доплачувати посереднику. Завжди чекаємо вас в гості і готові надати безкоштовну консультацію, вибір за вами!