5 причин зробити вибір на користь нашої сітки для фруктів

А ви замислювалися про те, що саме є вирішальним фактором у виборі того чи іншого товару покупцем серед багатого безлічі в сучасних магазинах? У якості зацікавлені всі, але далеко не кожен покупець згоден платити великі гроші за відмінний продукт. В ідеалі всі хочуть купити якісний товар за доступною ціною. У свою чергу продавці і виробники піклуються про якість упаковки, яка створює товарний вигляд і робить продукцію комфортною для використання. Коли мова йде про ідеальну упаковку для фруктів, останнім часом експерти і рядові споживачі в один голос говорять про пакувальну сітку зі спіненого поліетилену.

Компанія «Ескалібур-Плюс» з Кропивницького працює в цій сфері більше 12 років і сітка-рукав один з наших головних продуктів для надійної і безпечної упаковки. У них упаковують не тільки фрукти, але також тендітні вироби, ніжні квіти, скляну тару, антикваріат та інші товари. Сітка для фруктів нашого виробництва неодноразово успішно проходила практичні випробування, вона прекрасно показала себе в експлуатації у різних умовах.

Ми створюємо міцні і зносостійкі товари для упаковки з використанням виключно екологічної сировини, що підлягає вторинній переробці. Наші сітки зі спіненого поліетилену, які ви завжди можете купити за доступною ціною стануть гідною прикрасою ваших фірмових товарів.

Якими важливими якостями наділені наші пакувальні сітки?

1) Захист і безпека в одному. Білосніжне полотно, що складається з великих еластичних осередків, щільно прилягає до товару, не пережимає його, не залишає на поверхні будь-яких слідів або хімічних речовин. Таке захисне покриття має потужні амортизуючі властивості, тому сітка для фруктів відмінно рятує від механічних пошкоджень, бере на себе силу ударів і зіткнень, м’яко поглинаючи її, не створюючи умов для руйнування цінного вмісту. При цьому упаковка не перекриває доступ до свіжого повітря, не формує вакуумну середу і не створює небезпечних умов, що сприяють розвитку грибка, цвілі або хвороботворних бактерій. Для фруктів особливо важливо, щоб вони залишалися сухими і неушкодженими, тоді їх можна довго зберігати і з комфортом транспортувати без втрати якості.

2) Турбота про екологію. Сітка зі спіненого поліетилену виконана з полімерної сировини, що по суті є пластиком, але в складі готових пакувальних виробів немає ніяких токсичних або небезпечних для здоров’я складових. Тільки нешкідливі компоненти, які не змішуються з упаковуваною продукцією, тому є відмінним варіантом для зберігання, перевезення та продажу харчових продуктів. При правильній утилізації використаної пакувальної сітки зі спіненого поліетилену можна знову перетворити в гранули, які в подальшому будуть використовуватися для виготовлення нової партії сітки-рукава. Таким чином, можна скоротити виробництво нового пластика, а також уникнути попадання забруднень в навколишнє середовище.

3) Універсальність використання. Пакувальна сітка-рукав з однаковою ефективністю впорається з упаковкою та зберіганням фруктів, що володіють самими різними формами і розмірами. Навіть товари з м’якою структурою відмінно себе почувають в подібній упаковці: персики, сливи, екзотичні манго, фейхоа, нектарини, апельсини, дуріани і драконів фрукт. Сьогодні важко уявити роботу транспортної компанії з перевезення плодів з екзотичних країн без допомоги сітки-рукава. З метою збереження продуктів, на полиці магазинів їх теж викладають, не знімаючи захисну сітку. Це дозволяє зробити товар більш привабливим для покупців і забезпечити додатковим захистом.

4) Незалежність від кліматичних умов. Сітка-рукав не захистить фрукти від вологи, якщо вони будуть стояти у відкритому ящику під дощем, але навіть тривала дія вологи на таку упаковку ніяк не змінить її якісні характеристики. Спінений поліетилен не набухає від води, не руйнується і не пересихає після висихання, дрібні краплі і частинки вологи не застоюються в комірчастій структурі, а дуже швидко випаровуються на свіжому повітрі. Навіть якщо один з фруктів був пошкоджений перед тим, як його помістили в упаковку, сітка-рукав виключить пошкодження і псування сусідніх фруктів. Фруктові кислоти, бактерії і хімічні речовини теж не мають руйнівної дії на упаковку зі спіненого поліетилену. Не страшні пакувальним сіткам і регулярні перегріви або заморожування, вони в будь-яких погодних умовах продовжують відмінно виконувати поставлене завдання.

5) Доступна ціна. За собівартістю пакувальна сітка-рукав зі спіненого поліетилену виробництва «Ескалібур-Плюс» з Кропивницького в рази поступається іншим варіантам упаковки фруктів або скляної тари. Йдеться про картонні коробки, пластикові ящики, плівку і не тільки. Секретом успіху цієї упаковки є оптимальне поєднання якісної недорогої сировини з демократичною ціновою політикою нашої компанії. Замовляючи упаковку у нас, ви можете бути впевнені в тому, що ваші продукти завжди будуть в ТОПі продажів і під надійним захистом.

Хочете знати більше про особливості використання нашої сітки зі спіненого поліетилену? Телефонуйте прямо зараз і отримаєте детальну консультацію від наших експертів. Завжди раді взаємовигідному співробітництву, тому ви також можете розраховувати на унікальну торгову пропозицію. Обговоримо?