4 причини обрати якісну упаковку від компанії «Ескалібур-Плюс»

Пакувальні матеріали відіграють особливу роль в сфері торгівлі і не тільки, адже саме від якості упаковки залежить збереження продукції, термін її придатності та популярність серед споживачів. На думку Філіпа Котлера, всесвітньо відомого експерта в області маркетингу, серед усього обсягу нових торгових марок в строю залишається тільки 20 відсотків, саме через неякісну упаковку. Продукція обов’язково повинна бути охайною, привабливою, естетичною і надійно запакованою. Подбати про це питання вам із задоволенням допоможе компанія «Ескалібур-Плюс» із Кропивницького.

Коли мова йде про упаковку скляної тари або тропічних фруктів, особливо чутливих до вм’ятин і механічних пошкоджень, ми пропонуємо своїм клієнтам сітку-рукав зі спіненого поліетилену. Купити такий матеріал для упаковки ви завжди можете у нас за доступною ціною. Численні маркетингові дослідження виявили кілька пунктів, на які покупці звертають особливу увагу:

• Дизайн. Компанія «Ескалібур-Плюс» із Кропивницького випускає білу пакувальну сітку зі спіненого поліетилену, вона виглядає як щільне пористе полотно з відмінними показниками пружності і розтягування. Скляні пляшки в сітці зі спіненого поліетилену виглядають дуже ефектно: подібна упаковка коштує недорого але говорить про статус і дорожнечу вмісту, явно виділяє продукцію на загальному тлі на полицях магазинів. Пакувальна сітка створює святкову атмосферу і займає мінімум місця.

Надійний захист вмісту. Витончена сітка-рукав зі спіненого поліетилену відрізняється помірною щільністю, якої цілком достатньо для гарної амортизації продуктів в упаковці при падінні, випадкових зіткненнях з іншими одиницями товарів при транспортуванні і не тільки. Екзотичні фрукти в такій упаковці набагато довше зберігають свіжість, пружність і естетичну привабливість. З такою захисною сіткою ароматні фрукти можна в цілості й безпеці доставити в будь-яку точку планети, де вони надовго збережуть товарний вигляд на вітринах магазинів і супермаркетів.

Інформативність. Сітка зі спіненого поліетилену прозора і не приховує етикетку з цінною інформацією для споживача, тому не потрібно замислюватися над додатковими методами нанесення даних про товари.

Зручність роботи з упаковкою. Форма пакувальної сітки у вигляді рукава істотно спрощує процес пакування продукції в таку упаковку. Сітчасте полотно добре розтягується за обсягом виробу, щільно прилягає до нього по периметру, буквально обтікає навіть нестандартні форми. Саме тому сітка зі спіненого поліетилену дуже часто використовується для пакування крихких кришталевих виробів, предметів антикваріату, деталей і декоративних елементів меблів.

Компанія «Ескалібур-Плюс» із Кропивницького пропонує вам цікаво урізноманітнити упаковку ваших фірмових товарів, зробити їх більш привабливими для покупців за допомогою безпечних та екологічних матеріалів. Сітка зі спіненого поліетилену підлягає вторинній переробці, тому навколишнє середовище в безпеці від виробництва такого пакувального матеріалу. Ваші товари напевно не залишаться непоміченими в нашій пакувальної сітці, але набагато важливіше те, що вони будуть в повній безпеці при транспортуванні, незалежно від умов зберігання і перевезення.

Що ще ми пропонуємо?

Компанія «Ескалібур-Плюс» працює в сфері виготовлення якісної та безпечної упаковки більше 12 років поспіль, тому ми беремося за обсяги будь-якої складності і будь-яких об’ємів. У цій справі нам допомагає високотехнологічна виробнича база, кваліфіковані фахівці і суворе дотримання актуальних промислових стандартів. Так як ви співпрацюєте з виробником безпосередньо, у вас завжди є прекрасна можливість купити сітку-рукав за вигідними цінами, без доплати за послуги посередників. Ми гарантуємо:

• Суворе дотримання термінів. Наша компанія розуміє, наскільки важливо своєчасно виконувати замовлення, тому ми дуже уважно і серйозно ставимося до дедлайнів.

• Висока якість виготовлених виробів. Сітка-рукав зі спіненого поліетилену буде відмінно служити своєму власникові без нарікань, підтвердженням тому є дотримання високих стандартів якості і позитивні відгуки клієнтів.

• Виготовлення в будь-яких розмірах. Ми працюємо не тільки з типовими розмірами, але також із задоволенням виготовимо для вас якісну упаковку в індивідуальних параметрах. Упакуємо будь-які товари з шиком, подбаємо про їхню безпеку.

Хочете отримати більш детальну консультацію? Компанія «Ескалібур-Плюс» із Кропивницького допоможе розібратися з підбором якісної і надійної упаковки, а також максимально врахує всі ваші уподобання. Чекаємо ваших звернень в будь-який зручний для вас час!